Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Вплив доменної зони на ранжування

Домени

В інтернет-розробці з самого початку існували теорії, що сайти з одними доменами індексуються краще, а з іншими - погано. Багато вебмайстрів ставили експерименти та розписували у деталях всю цю теорію.

З міжнародних доменів верхнього рівня поганої слави зажила зона .info. Багато сайтів на цих доменах справді індексувались довше за інші, а з індексу інколи випадало дуже багато сторінок. Та згодом пошукові системи підправили алгоритми і доменна зона, за їхніми словами, перестала впливати на ранжування у видачі та статус в індексі.

До речі, вас може зацікавити регистрация домена net за доступною ціною, адже з цією доменною зоною ніколи ніяких проблем не було. До безпроблемних також можна віднести міжнародні домени com та org.

З тих пір пройшло багато часу, але й досі немає єдиної думки на цей рахунок. Можна і зараз спостерігати, коли сайти на безкоштовних доменах мають проблеми із пошуковиками. Це і логічно - такі домени зазвичай беруть для створення малокорисних сайтів, а також шкідливих та шахрайських сайтів. Тому вони користуються недовірою і попри заяви пошуковиків, вони таки занижуються в пошуку.

Проте, якщо раніше пошукові системи просто рідше індексували вміст таких сайтів, то тепер сучасні алгоритми дозволяють просто не показувати у видачі сторінки вищезгаданих сайтів.

Кириличні домени - ще одна інновація у веб-сфері, яка почала набирати популярність всього 2-3 роки тому. Оптимізатори також неодноразово скаржилися на відношення пошуковиків до таких доменів. Та крім цього, кириличні домени викликають і безліч інших проблем, адже більшість програмного забезпечення та сервісів пристосовані виключно до класичних доменів на латині і власники сайтів з кириличними доменами стикаються з проблемою аналізу, монетизації та не тільки.

Не зважаючи на це, компанія Google заявляє, що не враховує не тільки доменну зону, але й історію домена при ранжуванні. Подібні заяви видає і найбільший російський пошуковик Яндекс, але в його випадку не все так однозначно.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь