Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Етапи створення сайту

Домени

Кожен процес має свою послідовність. Не виключенням є і створення сайту, адже ця діяльність має свої особливі цілі.

Починається все з ідеї. У вас виникла ідея створити сайт. При цьому вам треба визначити тематику і хоча-б приблизно уявити як ваш сайт повинен виглядати.

Визначилися з тематикою? Прекрасно! Після цього упорядковуємо технічні моменти. Реєструємо бажану адресу сайту (домен) і замовляємо хостинг для того, щоб весь сайт розмістити.

Наступним кроком буде вибір системи управління сайтом. Це може бути і самописний движок, один з популярних безкоштовних, або платний, якщо ви готові витратити на це гроші.

Далі ми встановлюємо CMS і налаштовуємо сайт. Після всіх необхідних налаштувань потрібно вибрати або створити дизайн. Для цього ми можемо використовувати вже готові безкоштовні або платні шаблони, або ж замовити індивідуальний дизайн сайту.

Дизайн ми зробили, тепер потрібно вирішувати питання з наповненням. Це повинен бути текстовий і графічний матеріал, можливо, навіть відео (залежить від тематики вашого проекту). Тут у нас є кілька різних варіантів.

Перший складний і займає найбільше часу — готувати контент самостійно. Тобто ви будете писати всі статті, шукати картинки, відео, робити фотографії і красиво візуально це оформляти. Але якщо у вас для цього немає достатньо часу, тоді можна скористатися біржами контенту.

На таких біржах можна придбати вже готовий матеріал і відразу ж розміщувати на своєму сайті — ви будете впевнені в унікальності тексту. Ви також можете замовляти контент у авторів — іноді це виходить дорожче, проте ви відразу можете вказувати власні побажання до написання тексту.

Ну і найдорожчий варіант — найняти для себе авторів. Це можуть бути і рерайтери і копірайтери (в деяких випадках навіть журналісти), проте на постійній основі їм доведеться платити значно більше.

Ось так дуже спрощено виглядають всі етапи створення сайту. Але якщо розглядати все в деталях — все набагато складніше.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.