Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Різні способи зарядки смартфона

Більшість з нас звикли заряджати свої смартфони від звичайної розетки в 220V. Але така можливість доступна далеко не завжди — зарядного пристрою або розетки може просто не виявитися поруч у потрібний момент.

Ось приклад.

Припустимо, що хтось поїхав подорожувати поїздом. Йому терміново треба було зв’язатися з рідними, але телефон сіл, а в поїзді не знайшлося підходящої розетки. Що ж йому робити. Раптом він згадав про те, що взяв з собою ноутбук, який був заряджений. Він підключив телефон USB проводом і зміг зарядити. Є таке рішення проблеми з зарядкою. В інструкції цього зазвичай не пишуть, тому що передбачається, що користувач сам зрозуміє.

Другий варіант — покупка додаткового акумулятора для свого смартфона. Якщо один сів в невідповідний момент, його легко замінити на новий. На жаль, деякі моделі телефонів мають вбудований акумулятор, замінити який буде нелегко або навіть неможливо.

Друзі сайту: вас може зацікавити надійний интернет-магазин мобильных телефонов, в якому ви можете придбати якісні гаджети за доступними цінами.

Існують і інші способи зарядки. Найлегший спосіб — використовувати звичайні батарейки AA з напругою 1,5 V. Їх можна дістати з якогось приладу. Послідовність дій така.

  • • Вийняти батарейки з приладу.
  • • Приєднати послідовно «мінус» з «мінусом» і «плюс» з «плюсом».
  • • оголила два дроти на зарядному пристрої та підключити до батарейці відповідно до полярністю, а другим кінцем до смартфону.
  • • Третій пункт актуальний для смартфоном з вбудованим акумулятором. Якщо акумулятор знімається, то псувати зарядний не має сенсу. Візьміть два будь-яких дроти, після чого з’єднайте батарейку і акумулятор. Чим могутніше батарейка або акумулятор, з якого ви викачують енергію, тим ефективніше буде зарядка.

Автолюбителям знадобиться зарядка від прикурювача в машині. Для цього буде потрібно перехідник.

Є і третій спосіб, який вимагає мінімум зусиль. Потрібно вийняти акумулятор і затиснути в кулаці, потім постукати об щось. Заряду повинно буде вистачити на екстрену відправку SMS.

Четвертий спосіб — гальванічний.

Припустимо, людині треба було відправити SMS, але телефон сіл. Електрики, як на зло, поблизу не виявилося. Він шукає пакет, набирає в нього землі, заливає пакет розчином солі і підключає два дроти алюмінієвий і мідний, після чого цими двома проводами підключається до акумулятора телефону. Напруга досить маленьке. Зарядитися телефон може через кілька годин і зовсім на трошки.

Існує безліч і інших способів від сонячної батареї, від велосипедної «динамки», кінематичного наручного браслета. В екстреній ситуації до них теж можна вдатися.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.