Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Вибираємо вуличне освітлення

На що звертати увагу при виборі дорожніх і вуличних світильників? Які технології дозволяють заощадити електроенергію? Що являють собою світлодіодні вуличні світильники. Відповіді на ці та інші питання ви знайдете в цій статті.

«Серцем» світильника є його відбивач, тому так важливо якість матеріалу, з якого він виготовлений. Його параметри впливають на практичні аспекти всієї покупки. Хороший відбивач вуличних світильників в поєднанні з новітніми технологіями, застосовуваними при виробництві джерел світла, забезпечує більший радіус освітлення, це призводить до того що стовпи необхідно ставити рідше, а значить зменшуються і витрати. Також варто пам’ятати що хороші вуличні світильники мають плоскі скла, які забезпечують правильний розподіл світла, спрямованого перпендикулярно по відношенню до дороги.

До речі, варто відмітити, що на сайті компанії ВВ-Групп ви можете придбати якісні вуличні світлодіодні світильники за привабливими цінами.

Практика показує, що найкращі результати дає застосування ЕПРА, які забезпечують стабілізацію роботи ламп. При різких змінах напруги дають лампі кращий захист і збільшують тривалість її роботи, на 10-15%. Крім перерахованих вище переваг, відповідні ЕПРА забезпечують також можливість плавного регулювання світлового потоку, що знову ж таки обертається більшою економією енергії.

Світлодіодна революція і газорозрядні лампи

Відповідно до поширеної думки, світловипромінюючі діоди це майбутнє освітлення. Однак виникає питання, чи буде технологія LED універсальним рішенням для всіх без винятку застосувань? Щоб відповісти на це питання, ви повинні розуміти, що світлова віддача світлодіодних джерел як і специфічна колірна температура стосуються не тільки самого елемента, що формує випромінювання. Так один і той же джерело освітлення має температуру світіння 5600К в будинку буде забезпечувати 3100К на вулиці вночі.

Якщо світлодіодну лампу c 110 лм/Вт закрити в корпусі з відбивачем, то світловіддача такої системи може впасти до 60-65 лм/Вт, так виникає велика втрата. Якщо порівнювати ці втрати з газорозрядними лампами то вони більше ніж в два рази. Отже газорозрядні лампи на сьогоднішній день найбільш відповідними для вуличного освітлення так як споживають менше енергії при тому ж ККД.

Зовнішні світлодіодні світильники прекрасно підходять для освітлення невеликих вулиць, доріг, вуличних паркових доріжок або стоянок, де немає необхідності в сильній освітленості.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий