Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Твердопаливні котли тривалого горіння Stropuva

Котли на твердому паливі створювалися для зручності та економії клієнтів. У сучасному світі ціни на газ не зупиняються, все ростуть вгору, це і сприяє популярності котлів на твердому паливі. Твердопаливні котли мають більш практичну конструкцію на відміну від аналогів, їх технічні характеристики поза конкуренцією. Основні показники ефективності втілені в тривалості горіння, це досягається великою камерою згоряння і верхнім способом горіння палива (ККД-90%), що звичайно краще звичайних методів.

Види котлів Stropuva і їх функціональність

Компанія Стропува випускає твердопаливні котли на дровах та змішаного горіння. Що стосується відходів з дерева і саме дерево, як паливо його краще застосовувати для котлів марки — Stropuva S40, S20, S10, S7. Ці моделі не містять складних настроюються функцій, а здатність згоряння однієї закладки доходить до 30 годин. Комбіновані котлы длительного горения Stropuva — це котли на твердому паливі, які здатні використовувати для горіння дрова, вугілля, торф, всілякі заводські брикети. До таких моделей належать — Stropuva S10U, S20U, S40U. Що і попередні моделі, ці котли не потребують постійного нагляду, при використанні вугілля вони здатні пропрацювати автономно до 5 днів.

Котли на твердому паливі Stropuva здатні не тільки до довгих годинах роботи, але і є енергозберігаючими. Їх спосіб верхнього горіння і створює високі показники по ККД, створюючи економію електроенергії і горючих матеріалів.

Важливий момент стосується простоти використання і екологічності котла. Котли Stropuva здатні повністю переробляти пальне і не збирати на своїх стінках смолу, що звичайно вказує на хороші екологічні показники. Очищення котла проводиться двічі на місяць.

Гарантія на котли Стропува досягає до 25 років, так як котел складається зі сталі, місце згоряння постійно переміщається зверху в низ, що запобігає вплив високих температур. Твердопаливні котли абсолютно безпечні, перезавантаження котла чи не спровокує його вибух, а лише деформує його всередину.

Розвиток котлів фірми Stropuva

Компанія Stropuva розвивається великими темпами. Тепер на ринку СНД можна побачити не тільки Чеські, Польські котли, а й вітчизняні марки. Починаючи з 2013 року, було оформлено випуск спільного виробництва Стропува-Україна, що дає можливість випускати українські котли за тією ж технологією і з такими ж матеріалами, що і литовські твердопаливні котли. Все це сприяло застосуванню якісної сталі в котлах і виготовлення їх з використанням нових технологій, тим самим популяризували українські котли на твердом топливе за ціною українського виробника.

Компанія Стропува виготовляє котли з урахуванням українського ринку, постійно ведеться контроль цінової політики, провокуючи купувати їхню продукцію, а це не тільки одноразова вигода при початковій покупці, а й економія палива на весь період експлуатації.

Для підбору та придбання котла, відвідайте магазин котлів http://termoheat.com.ua/.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий