Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Види дитячих спортивних товарів

Спортивні товари для дітей дають можливість кожній дитині розвивати спритність, витривалість і силу. Фізичні вправи корисні кожній людині, щоб жити повноцінним життям і зберігати здоров’я. А дітям фізична активність просто необхідна. Саме з дитячих років привчання малюка до фізкультури стане запорукою його міцного здоров’я в майбутньому. Дитячі спортивні товари менш вимогливі до таких речей, як бренд або імідж, зате набагато більш важливі з точки зору зручності, надійності та комфорту для дитини. У цій статті мова піде про те, якими критеріями повинні відповідати дитячі спорттовари і про правила їх вибору для дитини.

Дитячі спорттовари — найбільший сегмент ринку, який щороку зростає і розвивається. Придбати такі товари можна на сайті інтернет-магазину Лига спорта за доступними цінами. Збільшення попиту на спортивні товари та відповідно підвищення асортименту товарів цілком закономірно, адже в наш «комп’ютерне століття» дітям просто необхідна регулярне фізичне навантаження.

Спортивні товари для дітей поділяються на категорії:

Спортивне обладнання для дому та вулиці;
Спортивний інвентар;
Спортивні ігри;
Дитячий одяг.
Спортивні комплекси для дітей — спорт в домашніх умовах

Спортивні дитячі комплекси — спортивне обладнання, призначене для установки в квартирах, спортивних залах, на вулицях. Завдяки спортивним комплексам дитина може тренуватися цілий рік. На них можна виконувати як найлегші вправи на силу і витривалість, так і складні гімнастичні трюки. Дитячий спортивний комплекс — це одночасно розвага і спорт. Спортивний куточок стане улюбленим місцем ігор та забав вашого чада.

Важливо! Перед початком занять необхідно добре провітрити приміщення. Свіже повітря надає саме благотворний дію на результат тренувань і тонус організму. Рухливі вправи будуть практикуватися дитиною з великим задоволенням. Спортивні комплекси дозволяють виконувати величезну кількість гімнастичних вправ, тим самим сприяючи різнобічному розвитку фізичної форми та витривалості дитини.

Шведська стінка — вибір більшості батьків

Простий і компактний спортивний снаряд — шведська стінка, знайшла своє почесне місце у багатьох будинках, де є діти. Шведська стінка — найпопулярніше спортивне обладнання в усьому світі. Шведська стінка може бути елементом цілого спортивного комплексу, так і продаватися окремо. Встановити її можна в квартирі або на вулиці. На шведській стінці виконуються фізичні вправи з метою підвищити загальну фізичну підготовку. Головна її перевага — компактність, так як встановити її можна навіть в самій маленькій кімнаті.

Вуличні спортивні майданчики

Дитячі спортивні товари бувають не тільки для будинку, але і для вулиці. Ідеально купувати подібні комплекси для дач або заміських будинків. Вуличні майданчики для спорту — місце активного і веселого відпочинку для дітей. Існують дитячі майданчики для дачі, які включають в себе дитячі турніки, пісочниці, гойдалки. А також дитячі майданчики з мінікортамі для тенісу, волейболу, баскетболу та т. Д. Встановлюються спортивні майданчики безпосередньо на відкритій території, на твердій і рівній поверхні.

Спортивний інвентар

Спортивний інвентар — додаткове обладнання, завдяки якому значно розширюється кількість вправ і дитячих ігор. Наприклад, кільця, бруси та навіси для преса можуть служити універсальним засобом для розвитку у дитини певних фізичних навичок. Спортивний дитячий інвентар може доповнити будь-який спортивний комплекс, внести в заняття спортом новизну і різноманітність. Що неодмінно позитивно позначиться на фізичному розвитку дитини.

Види спортивного інвентарю:

баскетбольні кільця з щитом;
боксерські мішки;
канати;
трапеції;
гімнастичні кільця;
мотузкові сходи;
тарзанки;
сітки для лазіння;
спортивні мати;
рухливі турніки і т. д.
Спортивні ігри — вправляємося граючи

Ігри з м’ячем — під час вправ у дитини розвиваються дрібні і великі м’язи рук, суглоби кистей і пальців; правильно формується постава, особливо при іграх в баскетбол і волейбол. Гра в бадмінтон — спритність, витримка, швидка реакція — ось ті якості, які розвиваються під час цієї знайомої всім рухомий гри. А якщо гра проходить на свіжому повітрі, то результат і ефект буде ще краще. Крім розвитку певних фізичних навичок, ця гра має на увазі колективність і спілкування. Перетягування каната — відома гра, яка розвиває силу і дух здорового суперництва. Перетягування каната — популярна вправа на заняттях шкільної фізкультури і змаганнях.

Спортивний одяг для дітей — фокус на комфорті

Дитячий спортивний одяг — обов’язковий атрибут на уроках фізкультури, на заняттях у спортивних секціях і відпочинку.
Спортивний одяг для дітей повинна відповідати певним вимогам. Вона не повинна заважати дитині під час рухливих ігор і занять спортом. У той же час повинна мати таку якість, щоб дитина не пітнів в ній влітку, а взимку не замерзав. Саме тому хороша повітропроникність — важливий показник якісної спортивного одягу. Це досягається шляхом застосування особливих матеріалів при її виробництві, наприклад, поліестеру.

Обов’язкові вимоги до дитячої спортивної одязі:

зносостійкість і міцність;
якісна фурнітура (замки, заклепки, гудзики, блискавки, шнурки);
натуральна тканина;
еластичність;
якісні, міцні шви.
Нехай спорт буде в радість!Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий