Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

З яких квітів створити сонячний куточок в саду?

Кожній людині хотілося б, щоб сонячні промені якомога довше обігрівали його ділянку. Однак, не всі приватні території виходять на південну сторону, де спостерігається надлишок сонця, тому залишається тільки самостійно створити в своєму ефект сонячного куточка з численних яскравих кольорів, що нагадують сонячних зайчиків…

Садівники недарма використовують «сонячну» палітру для оформлення садової ділянки, так як ці кольори вважаються символом здоров’я, любові і щастя. До «сонячної» палітрі відносяться і помаранчеві відтінки, які вважаються символом просвітлення і осяяння.

Які ж рослини підійдуть для створення сонячного куточка в саду?

По-перше, слід згадати про одну красиву рослину, яка називається рудбекія блискуча. Така рослина має яскраво-жовті подовжені квітки, що нагадують промені сонця. Яскраві квітки рудбекії відмінно і дуже вигідно виглядають на тлі фіолетово-синіх суцвіть агератума Хоустона. В саду висадити можна і більш високі сорти рудбекії, які краще поєднувати з вербеною бонарською.

Відмітимо, що якщо вас цікавить IT компания Genesis, ви можете перейти на її офіційний сайт, на якому без проблем можна знайти всю необхідну інформацію про цю компанію.

Створити сонячний куточок можна із застосуванням тіньолюбних рослин або ж тих кольорів, які люблять яскраве сонце. Так, в сухому і сонячному місці чудово відчувають себе будь-які гібридні сорти такої квітки, яка називається сонцецвіт. До речі, вирощувати їх можна за бажанням не тільки на садовій ділянці, але і в горщиках, квіткових ящиках, розташованих на балконах або лоджіях.

Чудово виглядають в «сонячних» куточках декоративні сорти соняшників, які пронизують промінчиками своїх кошиків-суцвіть практично весь сад.

Ближче до кінця літнього сезону в сонячному куточку висадити можна і такі квіти, як геліопсіси, а також геленіум, які обов’язково порадують червоними, помаранчевими або жовтими фарбами садівників.

Прекрасно поєднуються з квітучими рослинами помаранчевих і жовтих відтінків квіти, що мають контрастні фіолетові і сині суцвіття.

Так, дуже вдало буде виглядати в саду комбінація з яскраво-жовтого соняшника, рудбекії і соняшника з фіолетовими або синіми багаторічними рослинами, такими як аконіт, живокіст, вероніка довголиста, астра ромашкова.

Для трав’янистих «сонячних» багаторічних рослин найвдалішою парою є декоративні сорти злакових з їх пухнастими або розлогими колоссям або віниками. Для додання сонячному куточку більшої легкості висадити можна і такі рослини, як міскантус китайський, вейник, перистощетинник лісохвостовидний.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.