Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вертикальні жалюзі в інтер’єрі

Жалюзі поки ще не стали поширені в нашій країні більш, ніж штори, але сьогодні всі сучасні інтер’єри виконують саме з їх використанням. Така тенденція обумовлена ​​появою на ринку великої кількості різновидів жалюзі. Вони мають різну форму і конструкцію, відрізняються кольоровою гамою, фактурою, розмірами. Тепер можна підібрати даний предмет інтер’єру для кімнат в будь-якому стилі.

Переваги жалюзей

Штори та гардини стали відходити на другий план, тому що вони в багатьох аспектах програють. Магазин жалюзі сьогодні може запропонувати величезний асортимент продукції, яка виглядає дуже стильно. На даний момент піком моди є моделі вертикального типу. Вони мають особливості конструкції, які забезпечують зручність і функціональність. Але при цьому саме такий тип виробів має найбільшу кількість переваг, серед яких:

  • можливість регулювання потоку світла, його напрямки та інтенсивності;
  • різноманітність дизайну;
  • простота і зручність застосування;
  • установка в будь-якому приміщенні;
  • легкість монтажу;
  • можливість автоматизації.

Тканина для такого виробу може бути різною, але її обов’язково піддають обробці спеціальними складами, які відштовхують пил, вологу і перешкоджають розмноженню паразитарних мікроорганізмів. Це забезпечує високий рівень гігієнічності та гіпоалергенності. А цены на жалюзи Проем є дуже низькими і ви собі точно можете їх встановити.

Застосування в інтер’єрі

Саме вертикальні жалюзі дозволяють візуально підняти стелю, що часто потрібно жителям невеликих квартир. При цьому конструкції не займають багато місця, як штори, що є ще одним плюсом для тісних приміщень. Є кілька способів установки даних елементів:

  • до стелі: кріплення засверливают кронштейнами, між жалюзі і стелею немає зазору;
  • в отворі вікна: залишається відкритим підвіконня, жалюзі за розміром чітко відповідають віконного отвору;
  • кріплення до стіни: монтаж за принципом штор, наявний зазор між вікном і конструкцією дозволяє зробити її будь-якої довжини, щоб прикрити підвіконня, батареї або інші комунікації.

Установка жалюзі відбувається досить просто, кожен домашній умілець впорається з цим завданням самостійно. Але є нюанси при замовленні ексклюзивного вироби з власним малюнком або іншими особливостями. У такій ситуації краще доручити процес професіоналам, які будуть займатися виготовленням, щоб вони врахували всі аспекти розташування нових аксесуарів.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.