Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Основна причина розлучення

Розлучення! Чому ?! Колись дві люблячі один одного людини йдуть на цей крок? Це питання займає багато умів: від докторів філософії до домогосподарок. Ви можете подивитися на будь-який жіночий форум і там ви обов’язково знайдете кілька гаряче обговорюваних піднятих тем з приводу розлучення.

Основна причина розлучення

Знайомтеся, ще одна версія від доктора філософії Джона Готтмана, яка присвятила цьому питанню 40 років життя. В результаті такого тривалого дослідження доктор прийшов до висновку, що винуватцем розлучення є презирство. Причому не важливі такі фактори, як добробут сім’ї, вік партнерів або шкідливі звички подружжя.

Чаша терпіння переповнюється в момент дозрівання у людини стійкого презирства до своєї другої половинки. Причому це почуття повинно переслідувати постійно, мова не йде про короткочасну образу або роздратування, яке може виникнути в будь-якій парі, навіть дуже щасливої і міцної.

Як виникає презирство?

Звичайна суперечка — примирення. І так за цим сценарієм до певного моменту, після якого в звичайну сварку до поточної теми розбіжності згадуються минулі образи. Поганий дзвінок, оскільки причина спору полягає не в пошуку компромісу або відстоюванні своєї точки зору, а в бажанні болючіше вкусити партнера, принизити і піднестися над ним.

Така бесіда супроводжується емоційним сплеском обох партнерів. Ідеально забути про поточну образу і пробачити один одного.

Якщо збирати образи і в годину пік пред’явити їх «до оплати», то вибачень за повний набір не дочекатися. З цим виникає відчуття зневаги партнером.

У спробі вирішити минулі проблеми, без вирішення залишається поточне непорозуміння, яке поповнює список на пред’явлення.

Список росте, як і розчарування в партнері і ось ви вже його зневажаєте.

Піти на мир вже практично нереально. У кожного свій віз образ і неоплачених емоційних рахунків. Поки виникають суперечки, ще є надія на порятунок відносин. Але з припиненням суперечок партнерам все байдуже.

До речі, жінок може зацікавити сайт http://goldenbrides.com.ua/, на якому можна познайомитися з іноземцями для одруження.

Шляхи порятунку

Для запобігання виникнення справжньої причини розлучень — презирства треба:

1. Виникла проблема? Вирішуйте її, але не витягуйте на світло купу минулих образ, інакше ви стаєте на шлях, що веде до взаємного відчуження.

2. Вчіться прощати. Пробачили і забули. Самі наново не піднімайте тему минулих образ і не допускайте це робити своєму партнерові.

3. Навіть у найспекотнішій суперечці не намагайтеся принизити свого партнера, не насміхайтеся і не закочуйте театрально очі.

4. Згадайте про правило, яке вселяли батьками — не можна перебивати людину. Так і в сварці не намагайтеся перекричати партнера. Наберіться мужності і розуму і вислухайте те, з чим опонент намагається достукатися до вашої свідомості. Також прикладайте зусилля, щоб і він не перебивав вас.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.