Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Де відпочити в Грузії влітку

Серед високих гір і зелених рівнин лежить країна, в яку неможливо не закохатися. І ім'я її Грузія. Всіх мандрівників вона дивує місцевим колоритом, вишуканістю національної кухні, добродушністю і неординарністю її жителів, чудовою культурою і чарівністю чорноморських пляжів ... Можна нескінченно перераховувати всі позитивні сторони цієї країни, але напередодні сезону відпусток потрібно визначитися, де відпочити в Грузії влітку. І ця стаття допоможе вам зробити правильний вибір.

Прогулянка по Тбілісі

Знайомство з прекрасним гірським краєм краще почати з огляду визначних пам'яток столиці країни - Тбілісі. Це місто дуже самобутній і цікавий. Слід приділити йому достатньо часу, щоб намилуватися усіма красотами сповна.

Найцікавішою частиною столиці вважається Старе місто - особливий, просочений історією. Деякі споруди - напівзруйновані, інші скоро стануть такими. Зате відчувається хроніка часу.

До речі, на сайті http://www.ostatravel.com.ua/ ви можете ознайомитися з актуальними турами до Грузії, якими можна скористатися за низькими цінами.

У Новому місті всі туристи обов'язково відвідують проспект Шота Руставелі, названого в честь найвідомішого поета Грузії. Тут можна подивитися церква Кашветі, Національний музей, Академію наук, парламент, кілька театрів і побувати в безлічі кафе і магазинів на будь-який смак.

На замітку! На проспекті Руставелі є два популярних магазину мінеральних вод - «Лагідзе» і «Боржомі», де можна не тільки попити води, але і насолодитися традиційним грузинським пирогом.

На горі Мтацмінда розташований Пантеон письменників і громадських діячів Грузії і парк з надлишком реліктових дерев. На вершину гори можна піднятися пішки або скористатися канатною дорогою. У центрі Тбілісі стоїть пам'ятник Вахтангу Горгасали, а біля нього - побудований в ХІІ столітті Метехський храм Божої Матері.

Безсумнівно, основними пам'ятками столиці є храми і церкви, а також безліч музеїв і пам'ятників. І тижні не буде достатньо для того, щоб повністю познайомитися з цим чарівним містом.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь