Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як багетна майстерня може допомогти при декорі квартири?

Будь-яка значна подія в житті, будь то ювілей, весілля або хрестини, збережена на пам'ятній фотографії буде виглядати більш виграшно в багетному оформленні. Картина, саморобка або документ, що вимагає публічності, набувають більш грунтовний і солідний вигляд після того, як будуть вставлені в рамку.

Досить звернутися в багетну майстерню http://bagetmaster.com.ua/, стіни будинку або офісу гарантовано прикрасяться закінченим шедевром.

Крім навичок багетного фахівця, будь-яка солідна майстерня може запропонувати велику різноманітність якісних матеріалів для виготовлення багет і паспарту, готові рами, продукцію для творчих людей, і індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Перш ніж робити остаточний вибір, слід знати правила підбору рамки.

Кожен матеріал має свої переваги і недоліки:

  1. класичний дерев'яний багет відрізняється міцністю і довговічністю тільки при кімнатних умовах, до того ж збільшує загальну вагу;
  2. пластик легший, дешевший і простіший в експлуатації, але прогинається під великою вагою, і не може запропонувати тої теплої енергетики, яку дає дерево;
  3. блискуча алюмінієва рамка легко впишеться в сучасний дизайн приміщення, не акцентуючи на себе зайвої уваги, пригнічує тільки обмеженість форм і забарвлень.

Серед форм профілю розрізняють 3 види:

  1. класика особливо вдало підкреслює перспективу;
  2. зворотна форма відрізняється зміщенням висоти до внутрішнього краю, тому не заглиблює зображення;
  3. плоский профіль не має вираженого рельєфу, тому не здатний зіпсувати момент сприйняття.

Привернути увагу до особливо вдалого твору мистецтва або додати масштабності не помітній, але цінній фотографії, дозволяє паспарту. Подібне обрамлення виглядає як широка вставка з кольорового картону між картиною і рамою. Якщо грамотно підійти до колірного рішення подібного оформлення, то гармонійний баланс відтінків дозволить найбільш точно підкреслити достоїнства зображення.

При наявності скла і паспарту в конструкції картини залишається невеликий повітряний зазор. Ця повітряна прокладка дозволяє довше зберігати картину в первозданному вигляді.

При виборі багета варто звернути увагу на стилістику зображення: широкий різьблений багет погано уживається з картинами авангардної спрямованості, а класичний живопис багато втрачає при оформленні в пластик або алюміній.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь