Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Київстар підключив Кіровоград до мережі нового покоління 3G

20 червня 2016 року увійде в історію як день, коли в Кіровоград прийшов мобільний інтернет-зв’язок вищого рівня. Компанія Київстар запустила мережу 3G, і відтепер користування Інтернетом перейшло в нову площину і знайшло нову якість.

Якщо в двох словах, то тепер матчі збірної України з футболу на чемпіонаті Європи не обов’язково дивитися вдома біля телевізора. Ваш телефон в прямому ефірі, без затримки навіть на секунду покаже вам голи Коноплянки і його колег. У телефонів, точніше смартфонів, в Кіровограді почалося нове життя.

Ви можете де завгодно в місті користуватися відеозв’язком, Скайпом, наприклад. І чому тільки в місті — вже з цього вівторка 3G доступний і в околицях, — в Соколівському, Бережинка, Новопавлівці, Підгайцях, Сонячному, Новопетрівці. І це лише початок. Уже зараз тестується обладнення в Олександрії, Знам’янці, Світловодську, Гайвороні, Голованівську. Протягом місяця нова інтернет-зв’язок з’явиться в цих населених пунктах. Протягом декількох найближчих місяців 3G з’явиться в більшості районних центрів Кіровоградської області.

На Кіровоградщині модернізують 163 базових станції Київстару, розповів Павло Даніман, начальник департаменту ціннісних пропозицій компанії, повідомляє http://holosua.com/.

Вашій машині вже не обов’язково потрібен GPS-навігатор. Тепер ваш смартфон успішно замінить його — новий формат зв’язку дозволяє це робити, і не потрібно завантажувати якісь карти, все вже передбачено.

З цього часу ви вільно можете транслювати відео зі свого апарату безпосередньо в Інтернет в прямому ефірі, можете бути стримером (так це прийнято називати) з будь-якої важливої події.

Головне питання — а скільки все задоволення коштує? Не більше, ніж раніше коштував доступ до Інтернету, тільки тепер Інтернет інший, він в рази швидше.

Багато ресурсів в мережі 3G безкоштовні. Це Вікіпедія, популярні соціальні мережі, сайт оператора. У ряді тарифних планів, таких, як Онлайн плюс і Онлайн екстра, передбачений безкоштовний доступ до популярних сервісів з музикою і фільмами. Сотні тисяч пісень і фільмів в хорошій якості на високій швидкості, без обривів і пауз.

Київстар встановив на базових станціях новітнє обладнання. І поки Україна зріє для нового формату ще більш високого рівня — 4G, обладнання Київстару вже готове до його запуску. «Ми б уже могли запускати новий формат, — каже Павло Даніман. — Просто телефонів на руках у людей, які підтримували б цю мережу, менше 5 відсотків. Але з часом ми перейдемо на новий щабель. Київстар завжди рухається вперед».

В цілому по Україні мережу 3G охоплює 868 населених пунктів і розширюється щодня. Примітно, що в Кіровоград мережа прийшла раніше, ніж до деяких набагато більших міст і обласних центрів.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий