Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Навіщо бізнесу потрібен контент-маркетинг?

Давайте заглянемо в минуле, років так на 15 назад. Пригадуєте? Важко було знайти людину, яка б часто замовляв товари в інтернеті, що вже говорити, таких людей практично не було, особливо в регіонах, де воду давали за розкладом.

І ось через 15 років, що ми бачимо? Сьогодні майже немає людей, хто б не серфив інтернет в пошуку вигідних товарів, послуг і інформації.

Однак на даний момент мало мати хороший сайт, потрібно розповісти покупцеві, чому йому потрібен той чи інший товар, що він отримає, в чому вигода. Тут і приходить на допомогу контент-маркетинг, який дає можливість схилити покупця на свою сторону.

Завдання контент-маркетингу: дати покупцеві вичерпну інформацію про товар і послуги.

Отже, контент-маркетинг вирішує три проблеми:

Впізнаваність компанії

Безумовно, чим більше ви будете писати цікавих статей і розміщувати публікації на профільних ресурсах, тим більше згадок буде про вашу компанію. А якщо ви напишете дійсно гідний матеріал після того, як складете контент-план для блога, вашою публікацією будуть ділитися в соціальних мережах, тим самим ви привернете ще більше уваги, а поступово товар буде асоціюватися з вашою компанією.

Наприклад, підгузники асоціюються у більшості людей з компанією Pampers, напевно ви теж говорите «купити памперси», а не підгузники.

Але для такого ефекту потрібно багато і довго працювати.

Експертність компанії

Ми вже з’ясували, що користувачі шукають інформацію і часто це інформація про товари чи послуги. Але як завоювати довіру? Просто докладно розповісти про товар, не приховувати мінуси, а відкрито про них говорити (якщо, звичайно, вони є).

Наприклад, зовсім недавно я перекопала весь інтернет у пошуках туристичного намету, тепер я точно знаю, що виживу в складних умовах :). Що цікаво, 50% інформації я знайшла на сайтах магазинів (статті, відеоролики, а не голе опис).

Збільшення позицій в пошуковій видачі

Чим більше ви розміщуєте статей на сторонніх ресурсах, тим більше природних посилань ви отримуєте, а, відповідно, ваші позиції збільшуються.

Якщо ж ви розміщуєте контент у себе на сторінці, ви покращуєте поведінкові фактори, що теж позначається на ранжируванні. Додаємо сюди шери в соціальні мережі і отримуємо природні посилання.

P.S. Незважаючи на те що в соціальних мережах варто тег <nofollow>, пошукові системи все одно враховують ці посилання.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий