Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Поради щодо вибору техніки для дому: бойлер

Вибираючи бойлер, уважно огляньте матеріал, з якого виготовлений внутрішній бак. Багато запевняють, що накопичувальні водонагрівачі, тобто бойлери, які мають бак з нержавіючої сталі, мають досить тривалий термін експлуатації. Але ситуація не така проста, як може здатися на перший погляд. Цікавим є той факт, що найвідоміші компанії, що випускають бойлери, наприклад Gorenje, STIEBEL ELTRON, AEG, при виробництві своєї продукції не використовують нержавіючу сталь. При виготовленні бойлерів вони використовують тільки емальовані баки, гарантія яких становить близько десяти років на експлуатацію. Європа, так взагалі, не користується бойлерами, баки яких виготовлені з нержавіючої сталі. Спробуємо розібратися, в чому тут справа?

Перший мінус нержавіючої сталі - вона не має властивість протистояти гідроудару, на відміну від інших матеріалів. Другий мінус - високоякісна нержавіюча сталь завжди впливає на саму вартість бойлера, підвищуючи її, і так само підвищуючи його масу. Більш важкі бойлери не стануть надійнішими і безпечнішими. З усіх країн Європи лише тільки Норвегія випускає бойлери, використовуючи нержавіючу сталь. Точніше кажучи, випускає їх компанія OSO. Ця компанія випускає бойлери тільки високої якості і відповідно за високою ціною їх продає. Також в достатку в нас представлені накопичувальні водонагрівачі, що мають баки з нержавійки, виготовлені в Китаї.

До речі, якісні бойлери львів ви можете придбати на сайті espo.com.ua за вигідними цінами.

Незважаючи на баки, які виготовлені з нержавіючої сталі, їх гарантійний термін експлуатації набагато менший, ніж у баків, у яких покриття емальоване. Цей термін становить від 3 до 7 років. Тому, приймаючи рішення при покупці бойлера, звертайте увагу на якість нержавіючої сталі, і сам факт її використання. Не забувайте також про те, що такі баки мають зварювальні шви, які піддаються через деякий час іржі. Мало хто з виробників, знаючи про цю проблему, укомплектовують баки анодами.

У сучасному світі наше житло повністю забезпечується електроживленням, і кожен будинок, кожна квартира в достатньому обсязі отримує енергію. Тому сама потужність при виборі бойлера не має великого значення. Бойлери, обсяг яких 30 - 80 літрів, мають потужність до 2 кВт, 150 літрові - до 2,5 кВт.

Причому, практично всі бойлери оснащені спеціальними перемикачами, за допомогою яких в разі необхідності можна зменшити потужність удвічі.

Віддаючи перевагу будь - якій марці бойлера потрібно звернути увагу на терміни гарантії. Якщо ви збираєтеся цим бойлером користуватися досить тривалий час час, тоді віддавайте перевагу європейським компаніям. Саме вони дбають про якість своєї продукції, надаючи відмінну збірку, тривалі гарантійні терміни, економічність і нестандартні технічні рішення. Віддавайте перевагу бойлерам відомих брендів, наприклад, ATLANTIC, ELECTROLUX, BOSCH та інші.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь