Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

6 способів заробити гроші в Інтернеті

Розглянемо деякі способи заробити гроші в мережі інтернет.

Тож, якщо ви коли-небудь казали фрази, типу «хочу заработать деньги«, тоді ця стаття для вас.

1. Продавайте речі на eBay / Aukro

Якщо у вас є велика кількість різних елементів одягу та інших предметів, які ви не використовуєте, то чому б, не продати їх в Інтернеті? Забудьте про базарах і магазинах вживаних речей. Сьогодні ви можете продавати речі, не виходячи з дому за ціною, яку визначаєте самостійно. В Інтернеті ви можете знайти багато вітчизняних і зарубіжних сайтів, де можете продати все, що завгодно: від одягу і косметики до садових меблів. Як приклад, можна навести Aukro або Ebay. Це реальний спосіб заробити в мережі деньгі.способи заробітку в мережі інтернет

До речі подивіться види заробітку які варто уникати. Ще маса реальних способів заробітку в мережі інтернет.

2. Відкрийте свій інтернет-магазин

Ви завжди хотіли почати свій бізнес, але не бажаєте ризикувати і поринути з головою в невідомість?

Якщо ви готові спробувати це за рахунок вільного часу, відкрийте інтернет-магазин або запропонуйте свої послуги. На сайті необхідно розмістити потрібний вміст; спочатку, необхідно буде витратити деякий час на знайомство з системою. Велика частина систем аналогічна за складністю або навіть простіша, ніж Microsoft Word, і, отже, всі повинні бути в змозі через деякий час додати на сторінку зображення, текст і іншу інформацію.

3. Продавайте ваші авторські фотографії

Ви любите фотографувати? В такому випадку, цей спосіб заробітку є ідеальною можливістю поєднати хобі з прибутком. В Інтернеті є багато, так званих, фотобанк, які продають фотографії різним зацікавленим сторонам таким, як веб-дизайнери, журнали або рекламні компанії. Спочатку, добре провести невелике дослідження і з’ясувати, які фотографії (тематично) є найбільш продаваними. Після цього ви можете зареєструватися і почати роботу.

4. Створення короткого відео для партнерської програми

Якщо ви — творча особистість і маєте гарні ідеї, створіть короткі відео (приблизно, 1 хвилина) для Youtube. Проте, необхідно, придумати щось смішне, шокуюче або повчальне, ніж інші захочуть поділитися з друзями. Відео потім може бути використано для партнерських програм або бути спонсорованих.

5. Беріть участь в конкурсах

Скоріше, мова йде про отримання цікавих продуктів, але в більш цікавій формі. Наприклад, подивіться на конкурси в Інтернеті, де ви можете вибрати з декількох категорій.

6. Ще спосіб заробітку в мережі — Монетизація своїх статей

Якщо ви створили свій блог і маєте достатню читацьку базу, запропонуйте свій письменницький талант компаніям, які потребують описах товарів або отриманні посилань. Якщо ви говорите по-англійськи, зареєструйтесь на Reviewme, веб-сайті, який з’єднує блогерів з компаніями. Також можна запропонувати статті, безпосередньо, он-лайн журналів.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.