Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як легко вивчити ПДР: рекомендації новачкам

Сучасний світ, щоденна суєта, скажений життєвий ритм ставлять кожного з нас в певні рамки і диктують правила виживання. Як скрізь встигнути… Як виглядати статусно… Все це приводить нас до одного рішучого кроку — покупки автомобіля!

Однак, слідом за цим виникає нова проблема — як легко вивчити ПДР?

Багато починаючі водії в цей момент можуть розгубитися, не знаючи, з чого почати, в яку автошколу звернутися, до якого інструкторові піти на навчання … І, що найголовніше, починають сумніватися в своїй здатності освоїти це нехитре діло — водіння авто.

Думка про те, що для успішного навчання водінню є якісь вікові, або тим більше гендерні, обмеження, глибоко помилково! Головне в цій справі — чіткість і впевненість в своїх діях, здатність контролювати ситуацію, відчувати машину і, звичайно ж, знання правил дорожнього руху. Якщо ви вирішили навчитися керувати автомобілем і виїжджати на жваві проспекти, то вам просто необхідно знати кілька секретів, як швидко вивчити правила дорожнього руху.

Спеціально для вас портал ReadOnline підготував список рекомендацій, які дозволять вам оволодіти мистецтвом водіння в короткий термін, не втративши при цьому ні грама потрібної інформації.

Як легко вивчити ПДР: поради для новачків

Цілком природно, що, вперше сівши за кермо, людина відчуває дискомфорт і невпевненість. Мало того, що вам доведеться вперше знайомитися з особливостями будови і функціонування автомобіля, так ще й робити це потрібно з якихось невідомих для вас правилам. Тут вже однією уважністю не звільнишся! Але, фахівці порталу поспішають запевнити вас, що відмінне знання ПДР значно полегшить вам перші кроки в освоєнні нової справи.

Правила дорожнього руху для водіїв — те саме темному страшному лісі, де все завуальовано і заплутано. Насправді ж, якщо вдуматися, то все там зрозуміло, а найголовніше — логічно, тому що правила ці були написані для врегулювання загального хаосу на дорозі, а значить і самі вони життєві і природні.

Перше, що вам слід запам’ятати, відповідаючи на питання як легко вивчити ПДР, — намагаючись механічно зубрити абзаци, ви навряд чи зрозумієте сенс і розберетеся у всіх нюансах. Завчивши правила як вірш, ви забудете їх на наступний же ранок. Тут набагато корисніше інший спосіб. Починати потрібно з того, що самостійно, або за допомогою досвідченого помічника-інструктора, слід розібрати ці правила і закони. Як кажуть, «розкласти їх по поличках». Вникнути в кожне слово, зрозуміти, чому написано саме так, а не інакше. Після чого, слід скласти всі розібрані моменти в одну цілісну картину і спробувати уявити дію цих правил на прикладах. Можна при цьому розглядати абстрактні вигадані ситуації, або звернутися до фільмів, телепередач і т.п.

Коли ви зможете зрозуміти і переказати своїми словами все правила дорожнього руху, як стару добру казку з дитинства — успіх на іспиті вам забезпечений!

А свої відповіді ви можете перевірити за допомогою on-line іспитів по ПДР, яких в інтернеті можна знайти величезну кількість.

Рекомендуємо також прочитати про те, як сьогодні придбати автомобіль недорого.

Крім усього вище сказаного, пропонуємо вам кілька коротких але дієвих порад, як легко вивчити ПДР, які стануть «паличкою-виручалочкою» для кожного початківця водія.

5 порад для тих, хто приступає до навчання:

  1. При вивченні кожного окремого нормативного акта та повторенні, ставте собі питання «Чому?». Якщо ви змогли дати розгорнуту відповідь практично без затримок, значить, ви засвоїли цю тему. При цьому намагайтеся вникнути в свою відповідь, знайти альтернативи та можливі варіанти. Все це може виявитися не зайвим надалі.
  2. Переносите свої знання на практику. За рахунок постійного аналізу ситуацій, поведінки водіїв і пішоходів, запам’ятовування розташування знаків у місті та їх розшифровки, ви зможете швидше запам’ятати правила. А якщо, прийшовши додому, ви ще й перевірити ще раз себе по брошурі ПДР, то результат буде закріплений на всі 100%.
  3. Вивчайте своє місто. Звертайте увагу на ті моменти, які не важливі звичайному пішоходові і раніше не впадали вам в очі. Наприклад: яка дорожня розмітка, де краще повернути на потрібну вулицю, де поруч з роботою дозволена парковка, на якій ділянці по дорозі додому потрібно знизити швидкість і т.п.
  4. Активізуйте всі процеси запам’ятовування: зорову, слухову, моторну пам’ять. Навіть якщо ви впевнені, що запам’ятовування на слух у вас в три рази продуктивніше, і вчіть правила дорожнього руху 2015 по аудіокнизі, то все одно поглядайте на картинки відповідних знаків і замальовувати ситуацію на листочку паперу. У цьому випадку також корисним буде ведення конспекту. Туди ви можете записувати найбільш актуальні для вас правила або спостереження.
  5. Вирішуйте практичні завдання. Їх ви зможете знайти і в підготовчих квитках, і на різних онлайн ресурсах. В останніх, між іншим, ще при невірній відповіді дається розгорнутий правильну відповідь, з цитатами з ПДР і повним аналізом ситуації, що значно полегшує процес навчання.

І найважливіше — будьте націлені не так на короткостроковий результат, тобто складання іспиту, а на довгостроковий — впевненість і безпеку на дорозі, як вашу, так і оточуючих. Адже якщо Ви знаєте як легко вивчити ПДД, це ще не означає, що Ви знаєте як безпечно їздити.

Щоб перевірити себе, не забудьте в кінці перейти до тесту экзамен пдд онлайн і пишіть в коментарях свої результати!

Всі ці рекомендації підкажуть вам як швидко вивчити правила дорожнього руху і бути впевненіше на дорозі!Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


One thought on “Як легко вивчити ПДР: рекомендації новачкам

Добавить комментарий