Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як вибрати автозапчастини

yeti_news4-500x375

Одного разу настає момент, коли автовласникові потрібно вибирати запчастини для свого автомобіля. Він встає перед важливим рішенням, вибирати оригінальні запчастини або неоригінальні. Як же можна їх розрізняти і які з них краще вибрати.

На сьогоднішній день на ринку представлений дуже великий асортимент різних автозапчастин. Заміну можна знайти зношеним деталям, як в магазинах автозапчастин, так і в центрах офіційних дилерів, і в онлайн магазинах, наприклад інтернет магазин автозапчастин для іномарок http://www.trialli.ru/.

Автомобіліст тепер стоїть перед вибором: купувати оригінальні запчастини або неоригінальні. Розберемося, які автозапчастини варто купувати і які можуть не підійти автомобілю.

Зараз можна розділити автозапчастини на чотири групи:

  1. оригінальні
  2. за ліцензією
  3. підроблені
  4. б / у запчастини

Відомо, що один пропонує кращі якості є оригінальні автозапчастини. При підготовці автомобіля до серійного виробництва завод виробник робить замовлення запасних частин автомобіля. У всіх оригінальних запчастин є власний номер, гарантія, для обслуговування в автоцентру. Наявність оригінальних запчастин в абсолютному асортименті допомагає забезпечити необхідну потребу. Відмінною особливістю оригінальних автозапчастин є висока якість, яке виправдано довгим терміном служби.

Деталі ж, які виробляються за ліцензією, користуються великим успіхом і їх відрізнити майже неможливо від оригінальних запчастин, вироблених на заводах і за однією технологією. Перед тим, як приступити до виробництва повних копій деталей, заводи проходять сертифікацію. На таких запчастинах, як правило штампують дві марки, оригінального заводу і заводу виробника. Відрізняємо таких запчастин часто відносно невисока вартість від оригінальних деталей.

Вже не секрет, що підроблені автозапчастини до відомих брендів виробляються на заводах-клонах в країнах Азії, іноді Європи і вартість їх в рази нижче вартості оригінальних. Зовнішній вигляд і рівень якості запчастин сильно гірше, хороших запчастин. Однак власники авто в гонитві за економією не вдаються до подробиць якості товару. Звичайно ж, це позначається на стані автомобіля і безпеки на дорозі. Експерти радять купувати з категорії дешевих запчастин другорядні, не так значно впливають на ходову частину автомобіля.

А ось автозапчастини побували у вжитку, можуть скласти непогану конкуренцію оригінальним заводським представникам. І цьому є пояснення, вони і є оригінальними, тільки вже з якихось причин можуть ще послужити. Ця ніша ринку досить розвинена і міцно стоїть на ногах, як як вартість доступна покупцеві із середнім достатком. Багато автомобілістів сходяться в одній думці, що краще купити б / у деталь закордонну, ніж нову низької якості.

Підбивши підсумок можна сказати, що зовсім не просто вибрати з такого широкого асортименту автозапчастини.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.