Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як вибрати дизельні генератори?

Збираючись купити генератори в магазині, ви повинні звернути увагу на кілька важливих параметрів електростанції. Перше це вибір компанії дизельні генератори, друге потужність робочий й пікова для пускових струмів, фазність — 380 або 220 Вольт, автономність і останнім виконання, залежить від того де буде встановлений генератор.

З компанією все ясно, розберемо наступні моменти:

Потужність — буває номінальна і максимальна, виражається в кВт та Ква, різниця в тому, що кВт ви вважаєте загальне навантаження споживачів як з активним навантаженням, так і з пасивною. Активне навантаження це все ті споживачі, які мають електродвигун і в момент пуску вимагають більше енергії, сили струму Ампер, ніж пасивні, які складаються з нагрівальних елементів, це як лампочки, плита, батареї та інше.

Як бачимо, що є дві навантаження і тому вважаємо пасивну, просто складаємо і отримуємо суму потужності потрібного генератора, а активну вважаємо так, беремо потужність споживача і множимо на три, але крім таких речей як свердловинний насос (його потужність збільшується на 7), кондиціонери (множиться на 5). Тепер ми знаємо, як вибрати потужність дизельного генератора і перейдемо до наступної характеристиці.

До речі, ви можете купить дизельный электрогенератор чудової якості та за доступною ціною на сайті gm-gen.ru.

Фазність — це 380 або 220 Вольт, як правило, на 380 Вольт або трифазні в основному використовуються в промислових або складних професійних споживачах, а на 220 Вольт зазвичай всі побутові прилади. Але є один момент, якщо наприклад ви берете потужну станцію на весь будинок, то вони як правило бувають тільки трифазні і тут потрібна буде допомога професіонала монтажника, так як потрібно насамперед розвести грамотно і не дай бог отримати перекіс фаз — так як тут три дроти і кожен потрібно навантажити так, що б рівномірність на навантаження була приблизно однакова, але з різницею не більше 25% по фазі інакше просто на просто згорить обмотка або замкне генератор.

Автономність — це властивість генератора працювати довго або всього лише пару годин, чого залежить?Перше що від бака, так наприклад, є вбудовані баки, а є зовнішні, перші припускають, дизельні генератори аварійного типу і не можуть працювати більше 12 годин, другі припускають стаціонарні дизельні генератори з оборотом колін вала в 1500 оборотів, що робить такий генератор автономним 24 години на добу без зупинки і до повної його відпрацювання. До речі кому потрібні варіанти дешевше і до 6-8 годин роботи, то підійдуть бензинові генератори, вони ще й легше їх можна удвох просто взяти і перетягнути їх вага зазвичай не перевищує 130 кг, та й вигідні ціни бензогенераторов залучають дачників або малі будівельні компанії. А дизель генератори стаціонарні важать від 800 кг, на руках які вже не перенести. Хоча є варіант на шасі, його зазвичай використовують будівельні компанії і возять його з об’єкта на об’єкт, причепивши наприклад до КамАЗу.

Комплектації — бувають різні, найпоширеніші це в кожусі, з автоматикою, на шасі.

Що дає нам кожух? Він захищає від погодних умов і такий дизельний генератор можна просто поставити на будівельний майданчик не боячись, що засипле снігом або заллє дощем, та й вкрасти з неї нічого не вийде, так як вона повністю закрита, як би в залізному ящику. Є звичайно ще й контейнерного типу, в контейнер можна зайти, в ньому є все системи життєзабезпечення не тільки генератора, але і людини, можуть працювати при мінус 60 градусів.

Автоматичні — це з блоком АВР, вони повністю контролюють мережі і при пропажі електрики, підключають резервний або основний генератор, що спрощує експлуатацію і робить оперативним її включення, для того щоб не було переривання ні на секунду, ставлять додатково джерела безперебійного живлення, що дуже важливо для життєво не обхідних апаратури, наприклад в лікарні.

На шасі — це пересувні генератори, монтуються прямо на шасі і реєструються в спеціальних органах, звичайно і без сумніву пересувати багатотонні дизель генератори простіше, швидше і зручніше на шасі.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий