Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Футболки на замовлення: який вид друку вибрати?

Нанесення логотипу або малюнка на футболку, це вже давно не розвага, а інструмент маркетингу. Одним із способів прорекламувати компанію є друк на футболках — ціна послуги не настільки велика, а охоплення цільової аудиторії — вражаючий.

Друк на футболках з ​​кожним днем ​​стає все популярнішим. Їх замовляють як корпоративного одягу, для проведення промо-акцій, як оригінальний подарунок.

Нижче ми розповімо про те, чим відрізняються типи друку на текстилі і наскільки довговічною вони можуть бути.

З чого починається друк футболок?

Цифровий друк на футболках починається зі створення макета. Жодна компанія не приступить до нанесення малюнка без дизайну. Не є винятком і друкарня Пакотек, менеджер якої перш, ніж розрахувати кошторис, уточнить, на яку тканину наноситься малюнок, тираж замовлення і терміни його виконання.

Якщо у вас немає макета, його можна замовити тут же.

Види друку

Тип друку на футболках безпосередньо залежить від призначення продукції:

  1. Якщо річ купується для щоденного використання, то на передній план виходить стійкість малюнка.
  2. Якщо ж це рекламне замовлення — упор слід зробити на собівартість і забарвлення логотипу, розробити який також допоможуть в друкарні Пакотек на сайте packotek.com.ua.

Футболки на замовлення виконуються трьома основними способами:

  1. Безпосередньо на тканину — фарба наноситься спеціальним текстильним принтером, заснованим на технології струменевого друку. Після нанесення малюнок закріплюється сушильних пресом в спеціальному пристрої.
  2. Особливість: можна застосовувати як на бавовняних, так і на синтетичних за умови використання спеціальних фарб для певного текстилю.
  3. Непряма друк на принтері (або застосування проміжного носія) — перш, ніж потрапити на тканину, зображення друкується на спеціальний папір (плівку). З неї, за допомогою термопреса, переноситься на футболку.

Особливість: існує два варіанти технології, один з якої підходить тільки для бавовни, другий — для поліестеру.

Термоаплікація — зображення збирають і приклеюють до текстилю термопресом.

Особливість: можливість створення фактурних фрагментів. Найчастіше таким способом відбувається нанесення логотипу на футболки.

Шовкографія — отримання зображення за допомогою фарби та трафарету. Якщо це фотографія, то використовується сітка.

Особливість: кожен колір готується у вигляді трафарету на спеціальній рамі, який після друку партії футболок, змивається. Дозаказать «пару штучок» не вийде.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий