Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Яка хімія потрібна для басейну

Басейн, який би він не був, олімпійський або дачний, є прекрасним середовищем для розмноження водоростей і мікробів. Навіть найкращі фільтри їм не заважають, тому тільки таким способом від цвітіння воду не врятувати. Крім того, в воду від людей потрапляють піт, крему, жир, сечовина.

Так як до води для купання пред’являються особливі вимоги щодо якості з метою дотримання гігієни, то потрібна хімія для басейнів. В іншому випадку цей штучна водойма буде називатися болотом.

Безпека понад усе

Не варто битися в істериці при слові «хімія», так як при правильному її застосуванні ніяким шкодою вона не загрожує. При цьому всі подібні засоби не завдадуть людині ніякої шкоди, а ось кишкова паличка, яка «заведеться» в басейні, якщо їх не використовувати, набагато страшніше.

Зазвичай химия для бассейна використовується з метою:

  1. освітлення каламутності води;
  2. попередження появи різних водоростей або їх усунення;
  3. усунення «зелені»;
  4. знищення мікроорганізмів: грибків, бактерій, вірусів;
  5. стабілізації рівня кислотності.

Також басейн обов’язково обробляють при запуску.

Препарати

В даний час існує великий вибір відмінних препаратів для очищення води в формі таблеток, порошків, рідин і так далі. Всі вони мають використовувати строго за інструкцією.

За типом дії такі хімічні засоби поділяються на кілька груп:

  1. альцігіди, що застосовуються для усунення водоростей і ряски;
  2. дезінфектанти, що представляють собою активний кисень і ін, а також традиційний хлор знезаражую воду;
    регулятори показників pH «мінус» і «плюс», що перешкоджають появі осаду вапна і корозії;
  3. беззапахових порошки для осадження каламуті. Їх додають в пристрій, заливаючий воду — скіммер і вони коагулюють забруднення, перетворюючи їх у досить великі освіти, легко витягується.

Крім цих, досить дієвих препаратів, величезним попитом користуються хімічні засоби багатофункціональні. Вони діють комплексно, знищуючи відразу і водорості, і мікроорганізми, дезінфікують воду і флоккулірує її. Це значно скорочує час усунення проблем басейну, і полегшує догляд за ним.

Існують також цілі хімічні автоматичні станції, що зменшують концентрацію препаратів в воді завдяки досить точним дозаторам. Вони самостійно заміряють її показники і підтримують її відмінний стан. Це відмінне підмога для господарів басейну.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий