Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як вибрати шуруповерт?

Сьогодні ми розповімо про те, як вибрати шуруповерт.

Аматорський чи професійний шуруповерт?

Вибираючи шуруповерт Hander, необхідно вирішити питання про частоту його використання, і яке навантаження очікує цей інструмент. При періодичній експлуатації до декількох разів на місяць не раціонально придбання професійної моделі. Простого аматорського шуруповерта буде достатньо для таких цілей. У разі прогнозованого постійного інтенсивного використання інструменту тільки дорога професійна модель підійде під поставлені завдання.

Відмінності моделей аматорських та професійних дуже значні не тільки за ціною, але і по своїм технічним характеристикам.

Частота обертів простої моделі не перевищує 500 об/хв, аналогічний показник у професійній моделі становить 1200. Співвідношення крутного моменту має відмінності, що обчислюються різницею в цілий порядок 13 Нм у любительського і 130 у професійного шуруповерта. Свердління особливо твердих матеріалів — обов'язкова функція спеціалізованих моделей, тому і стає зрозумілим такий істотний приріст показників.

Мережний чи акумуляторний шуруповерт вибрати?

Притому що зустрічаються моделі, які живляться від мережі, переважно всі шуруповерти мають акумуляторний джерело живлення. Мобільність таких пристроїв — це одна з характеристик. Існують кілька різновидів акумуляторних батарей і розглянемо кожну окремо. Літій-іонні мають хороші екологічні показники, до їх недоліків відноситься обмеження їх застосування в умовах низьких температур. Нікель-метал-гидритные мають ресурс в 500 перезарядок, а нікель-кадмієві вже в два рази більше. У шуруповертах використовуються переважно дві останні модифікації акумуляторів. Випускаються моделі здатні працювати з різними типами батарей. Відрізняються елементи живлення і швидкістю заряду. Любительська модифікація може набирати заряд до декількох годин, а її професійний аналог впорається протягом години. Істотні відмінності будуть також надається ліміті роботи. Ємні акумулятори встановлюються в дорогі професійні моделі.

Типова комплектація шуруповерта

Купувати, можливо, інструмент окремо або з набором насадок. Очевидно, що придбання викрутки всього однієї і одного типу мало допоможе в роботі. Шуруповерт без насадок буде дуже обмежений у своїх можливостях. А якщо є насадки, то можна виконувати роботи з будь-якими типами шурупів, достатньо лише вставити в гніздо інструменту відповідну насадку.

При виборі шуруповерта не варто забувати і про ергономіку. Утримувати доведеться його однією рукою, тому маніпуляції збалансованою моделлю будуть більш точними і, звичайно, довше збереже свою працездатність.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь