Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як провести профілактику холодильника?

Перед літнім сезоном для стабільної роботи холодильника потрібно ретельна профілактика, від якої буде залежати як зовнішній вигляд, так і довговічність роботи.

Першим ділом потрібно відкрити двері і перевірити камеру охолодження на запах, який може залишатися роками. Для цього двері повністю відкривається і внутрішній пластик протирається концентрованим розчином чайної соди. Як тільки висохне, зсередини все протирається сухою ганчіркою і на низ укладається кірка лимона або апельсина. Така профілактика цінна щодо бюджетних однокамерних холодильників, які періодично відключаються і розморожуються.

Для двокамерних холодильників, які працюють за системою «No Frost», рекомендується купувати спеціальну ультрафіолетову лампу, яка на кілька хвилин буде включатися кожні три години – вся хвороботворна органіка виявиться повністю знищеної!

У літній час з-за високої температури компресор, який буде працювати практично весь час, може запросто згоріти. Тому перед настанням спеки буде корисно протерти вгору компресора від накопичилася пилу і жиру. І не забути ретельно протерти конденсатор, завдяки якому пароподібний фреон швидко конденсується. І чим краще буде відбуватися процес дроселювання, тим ефективніше почне працювати холодильник – витрата енергії виявиться мінімальним.

Між іншим, на сторінці www.tend.kiev.ua/remont-kholodilnikov ви можете замовити професійний ремонт холодильників всіх виробників за доступними цінами.

Часто на підвищену витрату енергії холодильником впливають вкрай ущільнювальні гумки, які розтріскуються в самий невідповідний момент. Але якщо купити нові гумки на дверцята холодильника, то втрати холоду виявляться мінімальними. У цьому випадку рекомендується звертати увагу на типи гумок, які випускаються як для магнітних холодильників, так і механічних. Останні мають герметичну структуру.

Втім, готові гумки під конкретну модель холодильника знайти в останні роки важко, але можна їх поєднати воєдино з допомогою резинового клею і праски. Коли є запасний комплект ущільнювальної гумки, то останній акуратно обмотується х/м матеріалом і віддаляється в темне прохолодне місце на зберігання.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.