Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Критерії вибору посудомийної машини

Серед безлічі сучасних благ цивілізації незмінно почесне місце належить такому виду техніки, як посудомийна машина. Про наявність на кухні надійної електронної «помічниці» мріють всі господині без винятку. Переваг у «посудомийки» безліч. Головне, щоб вона була грамотно підібрана - з орієнтиром на індивідуальні потреби сім'ї та габарити простору, в якому будемо розміщуватися. Про плюси і мінуси посудомийних машин, а також про основні критерії їх вибору піде мова в нашій сьогоднішній статті.

Купівля посудомийної машини: «за» і «проти»

Напевно, серед ваших знайомих не так багато сімей, які могли б похвалитися наявністю у своєму домашньому побуті посудомийної машини. Вся справа в тому, що в свідомості багатьох російських споживачів продовжує панувати стереотип про те, що такого роду пристрої - прерогатива виключно багатих, а для всіх інших миття посуду - рутинна обов'язок, з якої потрібно просто змиритися.

Між іншим, на сторінці tehnostar.com.ua/posudomoechnye_mashiny.html ви можете придбати якісні посудомийні машини за найкращими цінами.

Спробуємо розібратися, наскільки справедливо таку думку, і чи є сенс відмовляти собі в можливості полегшити побут. Почнемо з того, що наведемо аргументи, які б мотивували на користь покупки «посудомийки»:

  1. запустивши агрегат в роботу, можна зі спокійною душею піти з дому у своїх справах;
  2. не вимагає наявності гарячої води;
  3. більшість «посудомийок» витрачає 14-17 л води за 1 цикл мийки. Це в 3-5 разів менше, ніж при звичайному митті руками;
  4. уможливлює використанням агресивних миючих засобів, здатних завдати шкоди шкірі в процесі мийки руками;
  5. за рахунок ополіскування при високій температурі ретельно очищає посуд від миючого засобу;
  6. істотно заощаджує особистий час;
  7. береже руки від контакту з побутовою хімією.

Посудомийна машина - запорука красивих рук і  чистого посуду

Приймаючи рішення про доцільність придбання посудомийної машини, важливо враховувати такі моменти:

Який би компактної не була модель «посудомийки», вона в будь-якому випадку займе частину кухонного простору.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь