Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Професійна косметика

Одним з головних аспектів успішної роботи салонів краси є використання якісної професійної косметики. Дана професійна косметика оптом може використовувати не тільки для проведення стандартних процедур, призначених для догляду за шкірою і обличчям. Її також активно використовують для ароматераціі, захисту від сонця і догляду за чоловічою шкірою.

Ароматерапія

Професійна косметика для ароматерапії, перш за все, використовується для активного виведення токсинів з клітин епідермісу. Подібні засоби можуть бути представлені у вигляді кремів, емульсій, сироваток та інших доглядають препаратів. Для виготовлення професійної косметики для ароматерапії прийнято використовувати комбінацію масел мандарина, апельсина, лимона, оливи, кипариса, лаванди та інших ароматичних продуктів. Засоби для ароматерапії дозволяють не тільки захистити епідерміс, але і стимулюють поступове зникнення целюліту. Більш того, така косметика дозволяє істотно знизити обсяги тіла. Також не варто забувати про те, що професійна косметика для салонів краси тонізує і зволожує шкіри, посилюючи її природні захисні механізми. Завдяки цьому проведення ароматерапії на основі професійних косметичних засобів дозволяє зберегти привабливе сяйво, м'якість і пружність шкіри.

До речі, від бренду bobbi brown ви можете також придбати чимало якісної та корисної косметики.

Захист від сонця

Купити професійну косметику також необхідно для забезпечення належного захисту шкіри від негативного впливу ультрафіолетових променів. При цьому в професійних салонах завжди враховують фототип свого клієнта. Виходячи з його варіанту і вибирається найбільш підходяща косметика для захисту від сонця. Варто додати, що всі люди діляться на 6 основних фототипів - кельтський, європейський нордичний, середньоєвропейський, середземноморський, індонезійська і африканський.

Що стосується варіантів сонцезахисних засобів, то тут на першому місці стоять крему, що використовують фізичні і хімічні фільтри. Як фізичних фільтрів найчастіше використовується діоксид титану і оксид цинку. Що стосується хімічних фільтрів, то вони необхідні для адсорбції ультрафіолетових променів. До найбільш поширених хімічних фільтрів прийнято відносити бензофенон і авобензон.

Вирішивши купити косметику для SPA, необхідно обов'язково враховувати кілька факторів. Так, варто врахувати вік клієнта, його спосіб життя, поточний стан шкіри і індекс ультрафіолету в регіоні проживання.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь