Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Причини карієсу між передніми і жувальними зубами

Карієс контактних поверхонь на боках зубів може викликати в першу чергу, незбалансоване харчування. Крім того, регулярні перекушування між основною їдою також несприятливо впливають на стан міжзубної емалі. Особливо якщо ці перекушування складаються з солодощів, газованої води та інших цукровмісних продуктів.

Ще однією серйозною причиною є неадекватна гігієна порожнини рота. Нерегулярне чищення зубів низькоякісної пастою і старої щіткою, поверхневе очищення жувальної поверхні тривалістю менше двох хвилин дозволяють хвороботворним бактеріям розмножуватися в колишніх обсягах, вражаючи тканини зуба і викликаючи контактний карієс. Здійснюючи вищевикладені процедури з постійними помилками, не варто сподіватися на ефективний захист ротової порожнини від каріозних бактерій.

До речі, вас може зацікавити лечение зубов в Днепропетровске в Лапченко, яке ви можете замовити на сайті lapchenko.clinic.

Між передніми і жувальними зубами карієс найчастіше з'являється через неправильну чистки зубів. Сучасна людина, яка звикла дбати про власне здоров'я і зовнішній вигляд, не може обійтися без зубної нитки.

Очищати щілини між передніми зубами і між бічними жувальними необхідно після кожного прийняття їжі за допомогою якісного флоси. Додатково дуже хороший ефект дає іригація порожнини рота.

Ігнорування даної процедури призводить до накопичення гнильних бактерій в щелевом просторі і стрімкого розвитку карієсу. Варто зазначити що ні високоякісна зубна щітка, ні дорогий еліксир для полоскання порожнини рота, необхідного ефекту досягти не в силах.

Як виявити карієс?

Прихована локалізація межзубного карієсу є головною перешкодою його своєчасного виявлення. У домашніх умовах вдається насилу побачити руйнування зуба на бічних поверхнях і то, тільки коли процес зайшов досить далеко. Зміни стають помітними оці вже в середній або глибокої стадії карієсу. Побачити перші зміни можна, поглянувши на зуб під сильним освітленням. Саме тоді можуть бути помітні руйнування зуба, що відбуваються всередині його поверхні.

Неприємний запах з рота і незвичайні смакові відчуття, що виходять від певної ділянки в роті, також говорять про внутрішньому пошкодженні зуба. Найчастіше, такі симптоми з'являються, коли має місце карієс між корінними жувальними зубами. Саме тут накопичується максимальна кількість залишків їжі, що веде до неприємних захворювань.

Також частим симптомом міжзубного карієсу може стати різкий біль під час вживання холодної, гарячої, солодкої їжі.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь