Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Роль адвоката в суді по цивільній справі

Навіть у суддів бувають складнощі при розгляді цивільних справ, саме тому вони відносять такі справи до категорії особливо складних. Такі справи вимагають від громадян досить серйозної підготовки до участі в судових процесах, що проводяться у цивільних справах. Однак слід зазначити, що, не дивлячись на судові реформи, при прийнятті рішень судді здатні на суб'єктивізм, що дуже добре може вплинути на справедливість винесених судових актів.

На жаль, згідно законодавства суддя може дати оцінку лише фактами, які сторона захисту зможе зібрати і надати на розгляд суду. Тобто, судді заборонено законом надавати будь-яку допомогу людині необізнаному юридично. Навіть якщо ця людина прав і його права були сильно порушені в ході судового процесу. На жаль, але суд це всього лише інструмент, яким керують корисливі та жадібні руки вищестоящих інстанцій.

У таких ситуаціях тільки адвокат по гражданским делам цены і здатний зібрати всю необхідну інформацію, зробити запити в необхідні інстанції і правильно оформивши надати матеріали для розгляду в суд. Адвокат здатний грамотно розібратися і проаналізувати ситуацію, що склалася, ну і звичайно ж скласти грамотне клопотання, при необхідності, для залучення його до матеріалів цивільної справи.

Всі ми досить добре знаємо, що цивільні справи можуть тривати від кількох місяців до кількох років. В процесі розгляду цивільної справи можуть виникнути серйозні проблеми в доведенні своєї правоти, якщо у сторони немає можливості відлучатися зі свого робочого місця так часто. Саме тому, щоб уникнути непотрібних ускладнень, найкраще звернутися за допомогою до адвоката. Досить завірити в нотаріуса довіреність і клієнт може не відвідувати велику частину судових засідань. І пам'ятайте, не економте на допомогу кваліфікованого юриста, так як ви можете втратити набагато більше коштів.

Як вибрати адвоката у цивільних справах?

При виборі адвоката перше, на що потрібно звернути пильну увагу, це його освіту. ВНЗ має просто величезне значення. Вже ні для кого не секрет, що державні ВНЗ, що мають некомерційне денне відділення здатні більш якісно підготувати майбутнього фахівця, ніж всі інші форми навчання.

Наступна умова, на яке слід звернути увагу, це стаж і досвід роботи в даній сфері. Якщо у адвоката ще не високий практичний досвід, то ціни на його послуги повинні бути значно нижче, ніж у успішного і досвідченого адвоката, так як у нього ризик помилитися в роботі значно вище.

І, мабуть, найважливіше, на що слід звертати увагу при виборі адвоката, це його спеціалізація. У кожного цивільної справи є своя специфіка і саме її і потрібно враховувати вибираючи адвоката.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь