Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Що потрібно знати про штучну ялинку

Ця стаття для тих, хто замислюється про збереження живої природи і не заохочує вирубку хвойних лісів для того, щоб через кілька днів після свята, висохлі останки дерев валялися поруч зі сміттєвими баками.

Ця стаття для тих, хто хоче з чистою совістю милуватися на сучасну «лісову красуню», що створює нам атмосферу свята.

Підбираючи новорічну штучну ялинку на сайті http://www.smereka.com/, пам’ятайте, що більшість з них служать близько 6 років і більше, тому важливо зробити правильний вибір, щоб через рік, дивлячись на більш красиві зразки в вітринах, не пошкодувати про заощаджені гроші. Будь-яку вартість штучної ялинки потрібно сприймати як довгострокове вкладення. Крім того, ялинка в передноворічний час буде обличчям вашого будинку. Згадаймо, наприклад, зарубіжні фільми про те, як змагаються господині в оздобленні своїх будинків. І хоча левова частка українців живуть в квартирах, а не будинках, нашим господарочкам також не чужі змагальні почуття. Тому нехай куплена «лісова красуня» викликає захоплення і заздрість подруг!

Однією з найважливіших тем при виборі штучних ялинок є безпека цього товару. Наслухавшись репортажів про канцерогени, токсичних вихлопах і інших жахливих небезпеки в побуті хочеться бути впевненим у безпеці предмета, що купується в будинок. Всі штучні ялинки сертифіковані відповідними органами, що підтверджує їх екологічність і нетоксичність. Копії сертифікатів надаються за запитом.

Важливим фактором у виборі новорічної ялинки є ступінь її пожежної безпеки. Багато людей вважають за краще зустрічати Новий рік в романтичній атмосфері. На столі запалюються свічки, на ялинці спалахують гірлянди, гаситься світло і все навколо наповнюється відчуттям свята. У такі моменти люди розслабляються, втрачають пильність, і часом веселий, довгоочікуване свято перетворюється в трагедію. Віддаючи перевагу ялинці штучної, Ви значно знижуєте ймовірність виникнення пожежі. Ялинки штучні новорічні виконані з пожежостійкість матеріалів.

Сучасні штучні ялинки збираються легко і просто, це забезпечується шарнірною конструкцією новорічної ялинки. Цей спосіб установки новорічної ялинки найшвидший і простий. Зазвичай потрібно лише з’єднати два або три ділянки стовбура штучної ялинки. Оскільки всі гілки вже прикріплені до кожної ділянки стовбура за допомогою петель, потрібно просто їх відігнути на необхідний рівень.

Аналогічно парасолю — розкриваємо і закриваємо, легко і просто. Тепер можна приступати до того, щоб надати гілкам потрібну форму на свій розсуд. Краще зберігати ялинку в продажної упаковці або спеціальній сумці для її зберігання, щоб уникнути випадкових ушкоджень частин ялинки під час літніх місяців. Якщо ялинку не вкрити в період зберігання, вона буде збирати пил, залишки від комах та інші завдають їй шкоди речовини.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий