Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Антигравійний захист

Відколи лакофарбового покриття утворюються в результаті пошкодження кузова летять з транспортної магістралі камінням, піском і гравієм. Їх поява сприяє подальшому утворенню в сколах вогнищ корозії. Антигравійний захист є раціональним засобом боротьби з тріщинами, вм’ятинами і відколами на металевих і пластикових деталях кузова. Сучасні технології дозволили досягти приголомшливих результатів у винаході нових міцних і еластичних матеріалів для запобігання кузова машини від механічних впливів.

Нанесення покриття проводиться в спеціальних приміщеннях сервісних центрів з використанням сучасного обладнання фахівцями, що володіють особливими навичками. В цьому випадку результат буде відмінним при швидкому виконанні. Більшість автовласників вже по достоїнству оцінили переваги нанесення антигравійної плівки перед рихтуванням і фарбуванням кузова.

Переваги спеціального плівкового покриття:

  1. — прозорість і непомітність;
  2. — швидкість нанесення і видалення в міру необхідності (середній термін служби складає 5 років);
  3. — легко полірується, не вимагаючи спеціального догляду.

Установка антигравійної захисту на поверхню панелей кузова в точності повторює форми деталей будь-якої складності. До недавнього часу для запобігання кузова водії встановлювали захисні накладки, які не тільки не повністю справлялися зі своїм завданням, а й ставали джерелом проблем: погіршення аеродинаміки, виникнення сторонніх шумів, скупчення під накладками вологи і бруду. В результаті шар фарбування через корозію приходив в непридатність, не кращим чином впливаючи на зовнішній вигляд автомобіля.

Скрізь для антигравійної захисту деталей кузова і зовнішніх порогів застосовуються вінілові і поліуретанові плівки високої якості виготовлення від провідних виробників за прийнятними цінами. Можна вибрати прозоре або матове захисне покриття. Команда майстрів сервісного центру піклується про те, щоб ваш автомобіль виглядав презентабельно і був надійний в експлуатації довгі роки. Якщо порівнювати переваги і недоліки вінілу і поліуретану, можливо, варто віддати перевагу другому варіанту.

Вінілові плівки дешевше в 4-6 разів, але володіють великою гнучкістю, завдяки чому можна з легкістю захистити від зовнішнього згубного впливу навіть найкрутіші вигини всіх поверхонь автомобіля. Якщо автомобіль експлуатується в середовищі з частою зміною температурного режиму, краще використовувати поліуретанову плівку з більш якісними технічними характеристиками.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий