Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Інфрачервоні системи опалення дому

bytovie-obogrevateli

До організації опалення сьогодні пред’являються дуже високі вимоги. До завдань сучасного обладнання входить не тільки нагрівання повітря до потрібної температури, але і підтримку корисного для здоров’я мікроклімату. При цьому не на останньому місці стоять і такі якості опалювальних приладів, як прийнятна вартість, помірне споживання енергоресурсів, зручність в експлуатації, надійність і, звичайно ж, пожежна безпека. Електричні обігрівачі та опалювальні системи нового покоління, не так давно з’явилися на нашому ринку, в повній мірі задовольняють всім цим побажанням.

Електричне опалення житлових будинків є найзручнішим і безпечним — як з точки зору охорони навколишнього середовища, так і для здоров’я самих домовласників. Якщо при згорянні рідкого або твердого палива в повітря виділяються, нехай і в мінімальних кількостях, шкідливі речовини, то електроприлади в цьому відношенні абсолютно нейтральні. Правда, при роботі звичайних обігрівачів конвекторного типу в опалювальному приміщенні кілька змінюється склад повітря: зменшується кількість кисню, що негативно позначається на нашому самопочутті. Однак сучасні технології та інженерні рішення, завдяки яким стало можливим створення принципово нових опалювальних електроприладів, допомогли вирішити і цю проблему.

Крім того, при їх використанні вдається досягнути значної економії енергоресурсів з одночасним підвищенням ефективності опалення.

Зверніть увагу, що на сайті ekonomopal.com ви можете дізнатися більше про різні види опалення, а також замовити різноманітні економні системи за вигідними цінами.

Тут, напевно, слід згадати про ще один, більш відомий винахід нашого часу — системи теплих підлог, які забезпечують рівномірний обігрів житлових приміщень. Для будови теплої підлоги зазвичай використовується кабель в ізоляційної оболонці з ПВХ або інших сучасних матеріалів, терморегулятор і датчик температури. Для кращого відображення тепла застосовується фольгированная ізоляційна плівка, на яку укладається кабель; монтується цементна стяжка. При нагріванні цемент накопичує тепло, а потім поступово віддає його, нагріваючи підлогу і, відповідно, повітря в приміщенні. В якості оздоблювального покриття використовується плитка для підлоги або паркет з певних порід дерева, стійких до висихання. У деяких системах в ролі теплоносія виступає вода.

Такі пристрої надійні і зручні в експлуатації, але мають ряд недоліків: складні в монтажі і ремонті, витрачають все ж значна частина електроенергії, виключають можливість перепланування кімнат і навіть перестановки меблів. Крім того, при даному способі опалення стіни і підвіконня іноді все одно залишаються холодними; на них навіть може утворюватися конденсат. Спосіб передачі тепла в цьому випадку частково контактний, а частково конвективний, тобто обумовлений рухом повітря (нагріті повітряні потоки піднімаються від підлоги до стелі), а це призводить до тепловтрат: частина теплого повітря йде з приміщення через вентиляційні отвори.

Електричні радіатори дають тільки конвективное тепло: стикаючись з нагрітою спіраллю електрообігрівача, повітря починає рухатися і змішується з холодним. Щоб організувати опалення заміського будинку площею 100 м2, потрібно як мінімум 10 електроконвекторів потужністю по 1,5 кВт. Це економічно невигідно і не корисно для здоров’я: все тепло при такому опаленні піднімається вгору, а підлогу залишається холодним; повітря переміщається разом з пилом і мікроорганізмами; стіни не прогріваються, що іноді призводить навіть до виникнення цвілі і грибка.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.