Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Правила вибору зброї для захисту домівки

У звичайного міського жителя зіткнутися з нападниками у власному будинку шансів досить мало. Як правило, об’єктами нападу стають фермери та підприємці. Також нерідко нападають на будинки і квартири пенсіонерів в розрахунку, що ті не зможуть дати відсіч.

Бізнесмени і держслужбовці нерідко стають жертвами нападу, викликаного конфліктами, пов’язаними з їх професійною діяльністю, — через власність, переділу бізнесу, отримання різноманітних дозволів. Крім того, поширеним мотивом нападів є особиста неприязнь, що виникла на ґрунті ревнощів або помсти.

Нападам, пов’язаним із затяжними конфліктами, нерідко передує отримання погроз. В цьому випадку слід не тільки підготуватися до відбиття, а й звернутися в поліцію.

До речі, якщо вас цікавить реформа продовольствия ВСУ, ви можете на сайті defense-reforms.in.ua почитати детальнішу інформацію стосовно цього.

Не зациклюйтеся на зброї

Хоча зброя і є найбільш дієвим аргументом, нерідко рятуючи життя своєму власникові, його все ж слід приберегти на крайній випадок. За інших рівних, до застосування зброї краще справи взагалі не доводити.

Поставте надійні зламостійкі двері. Встановіть сигналізацію і тривожну кнопку. Обладнайте своє житло системою відеоспостереження — це не тільки при необхідності підтвердить вашу версію подій в суді, але і допоможе знайти злочинців, якщо вони відвідають ваш будинок під час вашої відсутності. Попередити про проникнення сторонніх на вашу територію, а то і звернути їх до втечі зможе собака. Всі ці заходи обійдуться не так вже й дорого, але, можливо, дозволять зірвати напад ще до того, як настане необхідність застосування зброї.

Безумовно, якщо ви опинилися залучені в розборки і чекаєте нападу в будь-який момент, ви можете спати в обнімку з зарядженим дробовиком. Проте відповідно до закону і здоровим глуздом дробовик повинен зберігатися в сейфі.

Витягти його звідти і привести в готовність займе деякий час, якого при раптовому нападі може і не виявитися. В якості першого ешелону оборони найкраще підійде пістолет або револьвер, що зберігається в невеликому сейфі з цифровим замком. Витягти його звідти — в разі нападу або при підозрілому дзвінку в двері — можна практично миттєво; крім того, немає ризику, що діти знайдуть захований в схованці ключ.

Великий сейф з довгоствольною зброєю, ключі від якого зберігаються в маленькому пістолетному, буде вже другим ешелоном оборони. Отримуючи звідти рушницю, якщо така необхідність виникне, ви будете вже мінімально озброєним.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий