Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як вибрати ювелірні вироби в подарунок

Купуючи ювелірні прикраси на подарунок, кожен чоловік мріє, щоб його подарунок справив належне враження. Адже якщо подарунок вашій дамі серця не сподобається, виправдання не послужить навіть його висока вартість. Чи не потрапляння в її улюблений стиль, небажаний тип прикраси - наприклад, сережки замість кулона або кільця, дорогоцінні камені нелюбимих квітів, або, не дай Бог, невірний розмір того ж кільця - і Ви будете запідозрені у всіх смертних гріхах одночасно, від браку уваги до коханої і її бажанням до припущень про те, що у вас геть відсутня художній смак. Щоб уникнути подібних неприємностей, ми постараємося підказати Вам правильний шлях вибору ювелірного виробу в подарунок.

Стратегія вибору ювелірних прикрас в подарунок

Здавалося б, найпростіший спосіб правильного вибору прикраси в подарунок - запитати у самої панянки, чого б їй хотілося, щоб не допустити помилки. Однак, на практиці з'ясовується, що добре ставляться до проявів подібного раціоналізму жінки, які вже якийсь тривалий час разом з партнером планують свій бюджет. Якщо ж у Вас зараз в розпалі «цукерково-букетний період» - дівчина напевно хоче романтики і сюрпризу, неодмінно приємного!

Зауважимо, що на сайті https://kristall-shop.com.ua/i-love-ukraine ви можете придбати красиві та якісні ювелірні вироби на патріотичну тематику вже зараз!

Якщо Ви не активний противник шопінгу, або готові на «подвиг» бродіння по магазинах заради коханої (в другому випадку, формальним виправданням вашої такій дивній ідеї може стати, наприклад, вибір подарунка для мами або сестри) - вирушайте по магазинах разом з панянкою, а вже потрапивши в ювелірний - тримайте не тільки вушка на маківці, а й всі інші органи чуття Нагостріть теж! Звертайте увагу на ті прикраси, на які поглядає вона, і прислухайтеся до всіх її коментарів.

Ще один спосіб зробити сюрприз на сто відсотків приємним - звернутися за допомогою до подруг або близьким родичок обдаровує. Тут є підводні камені: «консультантки» можуть проговоритися панночці, але зате в ідеальному випадку Ви дізнаєтеся не тільки вид, колір і розмір бажаного ювелірного виробу, а й місце, де це чудо можна купити.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь