Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Основні переваги користування послугами ломбарду

1478752165_main-img.58ef5e36c8735765b514ad92da7e3594

Що являє собою ломбард? Це спеціальна організація, яка займається тим, що надає грошові позики під заставу рухомого майна. Таким майном може виступати сучасна техніка, автомобілі і мотоцикли, ювелірні прикраси і наручний годинник, електроніка та багато іншого. Зручність співпраці з ломбардом для клієнта полягає в тому, що фахівці не будуть цікавитися його кредитною історією. Провівши всебічну оцінку рухомого майна, які клієнт бажає здати в якості застави, вони назвуть ту вартість, на яку клієнт зможе розраховувати. Готівкові гроші можна буде отримати на руки в найкоротші терміни, що важливо в сучасному ритмі життя. Кожному клієнту, що звернувся годинний ломбард, виявляються консультаційні послуги.

Самостійно може бути складно розібратися у всіх нюансах і особливості роботи з цією організацією навіть незважаючи на те, на це питання регулюється спеціальним законом. Якщо у вас є які-небудь питання — завжди можна отримати на них відповіді прямо з вуст фахівців сайту vipgold.in.ua.

Які документи потрібні для отримання грошових коштів під заставу зданого нерухомого майна? Тільки паспорт і сам предмет застави. Як видно, цей перелік в кілька разів менше того, що зажадає від вас банк, коли ви звернетеся до нього за видачею кредиту. Мало хто може дозволити собі витратити кілька тижнів, а то і місяців, на збір цілого пакету документів, який вимагає банк для надання кредиту. Більш того, навіть якщо вам і вдасться в найкоротші терміни знайти і надати всі необхідні документи, немає ніякої гарантії, що ви зможете отримати повну суму, яку і вимагали. Нерідкі випадки, коли банк схвалює видачу тільки третини або половини заявленої суми, що, зрозуміло, може піти врозріз з вашими планами.

Коли клієнт отримує всю суму на руки, заставна річ залишається на зберіганні в ломбарді. Якщо в Радянські часи ломбарди приймали і реалізовували тільки вироби з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, то на сьогоднішній день цей перелік речей істотно розширився: це телефони і ноутбуки, дорогі предмети розкоші, живопис, елементи інтер’єру. Якщо ви займетеся вивченням даного питання, то зможете дізнатися, які ломбарди здійснює свою діяльність в вашому регіоні, які вироби приймають.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.