Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Офшори. Як вибрати кращий?

Офшор з рахунком в Швейцарії, ЄС або в Гонконзі? Кращий вибір не завжди виражається в багаторічному досвіді "юридичної компанії" та кількості клієнтів: давайте спочатку правильно поставимо питання - Вам потрібен «комплект документів» або повноцінний інструмент для роботи з грошима?

Ви хочете заробляти? Або консультуватися в юристів і Бухалтер? Відповідь легко передбачити ...

При реєстрації оффшора починати потрібно не з вибору країни, а з вибору банку для офшору. Адже питання пов'язане з грошима, саме вашими грошима - а вони, гроші, не будуть знаходиться на далеких офшорних островах.

Існує досить багато "міфів" про офшорні схемах, ретельно розробляються і предалагает юристами з багаторічним досвідом фінансового планування, тільки ось який нюанс: всі ці схеми розраховані і дозволяють знизити практично до 0% оподаткування прибутку.

І багато хто з "офшорних фахівців" і самі вірять в те що, це вигідно - так як не мають навіть елементарних уявлень про бухгалтерський облік - адже прибуток, це те що залишилося після сплати всіх податків (крім особистого прибуткового).

Сплативши податок на прибуток в Україні, наприклад, Ви і так можете видати себе поворотну фінансову допомогу років так на 50, а можете скористатися дуже ретельно складеної "схемою мінімізації" і отримати те ж саме.

Якщо ж Ваша мета придбання офшору - використання зарубіжної компанії в якості власника нерухомості, акцій, інвестора, торгового агента-посередника, тобто як звичайної незалежної компанії - то і підхід до вибору країни реєстрації повинен бути зовсім іншим і враховувати насамперед можливість відкриття банківського рахунку в європейському або швейцарському банку, престиж юрисдикції і багато інших чинників.

Переглядаючи безліч оголошень та Інтернет-сайтів, Ви напевно, неодноразово задавали собі питання, а яке значення має, де саме зарегистрировать оффшор (Беліз, Сейшели, BVI, Гонконг, Панама), або замовити реєстрацію іноземної компанії-холдингу в одній з країн ЄС ?

Адже в результаті буде приблизно один і той же стандартний "набір документів»? Так, Ви на 100% праві, якщо ваша мета просто пакет документації та друк і Ви чітко знаєте що з ним робити.

А Ви впевнені, що зможете відкрити рахунок в потрібному Вам банку з цим «бізнес-набором»? Що зможете працювати з місцевою митницею, нотаріусами, державним реєстраторами в СНД?

Поцікавтеся, чи є у компанії-продавця рахунок в банку, який вони рекомендують в прайсах з формулюванням - відкриємо рахунок в будь-якому банку?

І юристи компанії-продавця готових компаній тут не винні, це "Ваші" проблеми, тому що вони ж не займаються фінансами і як правило, не відрізняють терміни "дохід" і "прибуток", наполегливо розхвалюючи ту чи іншу юрисдикцію щодо податкових пільг та вигідності сплати дивідендів нерезидентам з 0% ставкою! Абсолютно вірно, вони знову мають рацію. Дійсно, існує величезна кількість схем, в яких дивіденди виплачуються з 0% ставкою. Для "олігархів". Але швидше за все на для Вас.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь