Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Офшори. Як вибрати кращий?

Офшор з рахунком в Швейцарії, ЄС або в Гонконзі? Кращий вибір не завжди виражається в багаторічному досвіді «юридичної компанії» та кількості клієнтів: давайте спочатку правильно поставимо питання — Вам потрібен «комплект документів» або повноцінний інструмент для роботи з грошима?

Ви хочете заробляти? Або консультуватися в юристів і Бухалтер? Відповідь легко передбачити …

При реєстрації оффшора починати потрібно не з вибору країни, а з вибору банку для офшору. Адже питання пов’язане з грошима, саме вашими грошима — а вони, гроші, не будуть знаходиться на далеких офшорних островах.

Існує досить багато «міфів» про офшорні схемах, ретельно розробляються і предалагает юристами з багаторічним досвідом фінансового планування, тільки ось який нюанс: всі ці схеми розраховані і дозволяють знизити практично до 0% оподаткування прибутку.

І багато хто з «офшорних фахівців» і самі вірять в те що, це вигідно — так як не мають навіть елементарних уявлень про бухгалтерський облік — адже прибуток, це те що залишилося після сплати всіх податків (крім особистого прибуткового).

Сплативши податок на прибуток в Україні, наприклад, Ви і так можете видати себе поворотну фінансову допомогу років так на 50, а можете скористатися дуже ретельно складеної «схемою мінімізації» і отримати те ж саме.

Якщо ж Ваша мета придбання офшору — використання зарубіжної компанії в якості власника нерухомості, акцій, інвестора, торгового агента-посередника, тобто як звичайної незалежної компанії — то і підхід до вибору країни реєстрації повинен бути зовсім іншим і враховувати насамперед можливість відкриття банківського рахунку в європейському або швейцарському банку, престиж юрисдикції і багато інших чинників.

Переглядаючи безліч оголошень та Інтернет-сайтів, Ви напевно, неодноразово задавали собі питання, а яке значення має, де саме зарегистрировать оффшор (Беліз, Сейшели, BVI, Гонконг, Панама), або замовити реєстрацію іноземної компанії-холдингу в одній з країн ЄС ?

Адже в результаті буде приблизно один і той же стандартний «набір документів»? Так, Ви на 100% праві, якщо ваша мета просто пакет документації та друк і Ви чітко знаєте що з ним робити.

А Ви впевнені, що зможете відкрити рахунок в потрібному Вам банку з цим «бізнес-набором»? Що зможете працювати з місцевою митницею, нотаріусами, державним реєстраторами в СНД?

Поцікавтеся, чи є у компанії-продавця рахунок в банку, який вони рекомендують в прайсах з формулюванням — відкриємо рахунок в будь-якому банку?

І юристи компанії-продавця готових компаній тут не винні, це «Ваші» проблеми, тому що вони ж не займаються фінансами і як правило, не відрізняють терміни «дохід» і «прибуток», наполегливо розхвалюючи ту чи іншу юрисдикцію щодо податкових пільг та вигідності сплати дивідендів нерезидентам з 0% ставкою! Абсолютно вірно, вони знову мають рацію. Дійсно, існує величезна кількість схем, в яких дивіденди виплачуються з 0% ставкою. Для «олігархів». Але швидше за все на для Вас.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий