Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як вибрати бензопилу?

Пила відноситься до найбільш поширеним інструментам, без яких не обходиться жоден дачник. Навіть для того, щоб заготовити дрова і то необхідно її застосувати, не кажучи вже про будівництво веранд, альтанок і обрізку гілок. І якщо раніше використовували всілякі інструменти ручного типу, то на сьогоднішній день можна знайти прекрасну бензинову пилку. Така недорога бензопила в Днепропетровскепрігодіться в господарстві всім.

Складність полягає лише в тому, яку ж саме вибрати з асортименту? Моделі, які призначаються для здійснення епізодичних робіт, навряд чи згодяться для побудови зрубів або дерев’яних будівель.

Бензопила для любителів

Найбільш малопотужним класом таких інструментів є аматорські моделі. Вони розраховані на епізодичне застосування тривалістю не більше години в день. Найчастіше рівень потужності таких пив становить не більше декількох кВт. Вони оснащуються низкопрофильними ланцюгами, які мінімізують вібрацію під час роботи. Варто зауважити, що при цьому продуктивність у подібних ланцюгів досить слабка.

До речі, на сайті http://болгарка.укр/eshop/benzopili/ присутній великий вибір потужних та якісних бензопил за приємними цінами!

Проте, такі вироби характеризуються легкістю і зручністю. Від них не втомлюються руки, і з їх допомогою можна виконувати безліч робіт по дачі. Вони підходять для підготовки дров, підрізання дерев, а ще невеликих робіт, пов’язаних з будівництвом. Таким чином, для повністю зведеного житла, де роботи здійснюються лише час від часу, бензопили даного типу є відмінним варіантом.

Напівпрофесійні моделі впораються з будівництвом

До даного класу відносяться моделі, наділені достатнім рівнем потужності, які можуть застосовуватися безпосередньо в процесі будівництва. Їхнім єдиним недоліком є ​​те, що вони не призначені для довготривалого застосування. Тобто якщо необхідно щодня пиляти що-небудь по 15 годин поспіль, то вони навряд чи прослужать довго. Потужність таких інструментів знаходиться в рамках 2-3 кВт. Діаметр їх стовбурів часто не перевищує 40 см, а маса — 6 кг.

Такі вироби є відмінним варіантом для людей, які починають будувати власний будинок, де передбачається безліч робіт, пов’язаних з деревиною. Причому, навіть після закінчення будівництва дані інструменти неодмінно стануть в нагоді на ділянці або в саду.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий