Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Особливості фільтрів для очищення води

Незалежно від виду джерела, використовуваного для водопостачання, фахівці рекомендують віднести зразок на аналіз. Результат лабораторного дослідження рідини дозволить правильно вибрати вид фільтра для очищення води. Адже для різних типів домішок, що зустрічаються в водної субстанції, використовуються різні типи фільтрації.

Види сучасних фільтрів в системі водопостачання

Згідно з результатами численних досліджень, без попереднього очищення для пиття і приготування їжі можна використовувати лише соту частину питної води Землі. Основною причиною забруднення є погана екологія. Мешканці приватних будинків часто стикаються з проблемою поганої якості води, через яку погіршується стан здоров’я людини, побутова техніка виходить з ладу. Найпоширенішими змінами хімічного складу рідини з свердловин і колодязів в нашій країні є:

  1. 1. Домішки заліза. При цьому вода не завжди змінює колір. Але характерний металевий присмак і запах все одно присутній. Згодом залізо окислюється, виводячи з ладу водонагрівальні елементи, осідаючи на них. Якщо вживати таку воду без попереднього очищення, починає швидко псуватися зубна емаль.
  2. 2. Жорстка вода (з високим вмістом солей жорсткості) також шкідлива для людей і побутової техніки. Вона утворює накип на водонагрівальних елементах, провокує появу каменів у нирках і жовчному міхурі у людей.
  3. 3. Домішки сірководню. Його присутність видає неприємний запах рідини. Вживати таку воду без попереднього очищення дуже небезпечно для здоров’я.

Використання фільтрів від pershavoda.com.ua/fil-tri-dlya-proizvodctva не тільки усуває домішки з рідини, роблячи її придатною для вживання, але і продовжує експлуатаційний термін водопроводу і побутової техніки. Існує 5 основних видів фільтруючих установок, які відрізняються між собою принципом очищення субстанції.

  1. 1. Системи зі зворотним осмосом. Ці фільтри користуються особливим попитом, адже здатні очистити рідину від всіх домішок (піску, заліза, бактерій, органічних речовин). Щоб полегшити вибір установки, в магазині www.zelfilter.ru системи зворотного осмосу представлені кількома категоріями (обладнані ультрафіолетовою лампою, мінералізатором і т.п.).
  2. 2. Фільтри для кухні бувають двох видів — для установки під мийкою або біля неї. Рівень очищення рідини безпосередньо залежить від особливостей моделі (кількості рівнів очищення) і виду картриджів, використовуваних в системі.
  3. 3. Фільтри для душа відрізняються компактними розмірами (часто циліндричної форми), що дозволяють економити обмежений простір ванної кімнати. Установка системи проста. Фільтри цього типу ефективно очищають воду від механічних домішок, неприємного запаху, солей жорсткості. Завдяки цьому подовжується термін експлуатації пральної машини, лійки душа і системи водопроводу. Періодичність заміни касети, що фільтрує кожен господар визначає сам, враховуючи якість води, що проходить через систему.
  4. 4. Магістральні фільтри вважаються найпростішими з віх систем. Це пластикова колба, в яку вставляються змінні картриджі. систем гарячого і холодного водопостачання використовуються магістральні фільтри, виготовлені з різних матеріалів.
  5. 5. Фільтри-глечики — прості, але ефективні рішення з очищення питної води.

До речі, компанія Первая Вода займається продажем різноманітних фільтрів для води за найкращими цінами.

Щоб уникнути проблем з установкою або сервісним обслуговуванням систем, необхідно купувати оригінальні фільтри для води і необхідні для них комплектуючі. У базовій комплектації устаткування йду всі необхідні для установки комплектуючі (шланги, муфти).Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.