Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Правила гри в деберц удвох

На основі терца була створена інша чудова гра - деберц. Вона порівняно молода, т. К. З'явилася тільки в 70-х рр. ХХ ст. у нас. В даний час гра дуже популярна серед професіоналів, хоча повсюдно не поширена. У різних областях країни гра обростала новими правилами, тому в даний час розрізняють кілька її різновидів: московський деберц, харківський деберц, деберц для трьох гравців і т. д. У даному посібнику буде розказано лише про класичний варіант гри - деберц за московськими правилами.

Для гри використовується колода в 32 аркуша, яка складається з карт від Туза до сімки включно.

Деберц розрахований на двох учасників. Перед початком гри звичайної жеребкуванням визначається здає, який змішує колоду, дає зняти іншому гравцеві і роздає по шість карт. Здавати карти слід починати з партнера здає, за один раз лунає по три карти. Частину, що залишилася колоду поміщають закритою на стіл, вона є талоном. Після цього верхню карту здавач перевертає, визначаючи тим самим масть першого козиря.

До речі, ви можете играть в деберц онлайн на сайті luckforfree.com просто зараз.

Гравці уважно розглядають карти, маючи намір замовити гру на першу козирю. Першим зробити замовлення може противник здавача. Партнери розглядають свої карти і кажуть, грають вони або пасують. На замовлення слід ясно і чітко оголосити: Пас! або Граю !. Як тільки один з гравців говорить: Граю !, розіграш вважається замовленим. Цей партнер стає граючим, а його супротивник - Віста. Граючий повинен набрати більшу кількість очок, ніж його противник.

Іноді трапляється, що оголошений козир невигідний обом гравцям і вони пасують удвох, тоді козир забирається сдатчиком в колоду і з талона витягується інша карта - другий козир. Знову робиться замовлення гри. Якщо обидва партнери пасують і в цей раз, то карти змішуються і перездати. Тепер право здачі переходить до іншого гравця.

Після того як гра замовляється за першим або по другому козирю, здавач бере колоду і здає кожному ще по 3 карти. Тепер для гри кожен партнер має на руках по 9 карт.

Між іншим, вас також можуть зацікавити короткие нарды онлайн, які можна зіграти швидко та зручно.

Здавач розкриває нижню карту і кладе поверх колоди, що на фрезу, козир при цьому не змінюється.

В процесі гри грає і Віста вносять в свій запис очки за комбінації, які є у них на руках. Гравець заявляє про групу карт перед тим, як зробити свій хід. Його противник має право перебити це призначення більш високим рангом. Гравець, на руках якого опиниться більш старша комбінація, записує собі окуляри.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь