Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Новорічні гірлянди: тонкощі вибору

Вперше електричну гірлянду запалили перед Білим домом у 1895 році. З тих пір це новорічну прикрасу стало не тільки набагато безпечніше, але і красивіше. Розберемося, яку вибрати гірлянду для вулиці і для будинку, які існують типи гірлянд і як з їх допомогою створити незвичайне оформлення приміщення, як на найкрасивішому фото, або вражаючий декор приватного ділянки.

Як вибрати новорічні гірлянди

Щоб святковий настрій не було зіпсовано перегоріли в самий невідповідний момент гірляндою або, якийсь більш небезпечною ситуацією, до її вибору треба підійти з усією відповідальністю. Варто запитати у продавця наявність сертифіката на товар, перевірити, чи є на коробці інструкція на нашій мові. Власноруч включите в мережу виріб, перевірте різні режими. Пам'ятайте про те, що краще вибрати гірлянду белт лайт, яка працює через адаптер.

Основні вимоги до цього товару.

  1. Сумарна потужність всіх лампочок не повинна перевищувати 60 Вт.
  2. Довжина проводу від останньої лампочки до вилки повинна бути не менше 1, 5 метрів.
  3. Наявність запасних лампочок в комплекті (для виробів з лампами розжарювання).

Перед тим як купувати виріб, рекомендується визначитися, де збираєтеся його використовувати: на вулиці або в приміщенні і ознайомитися з порадами на відео.

Врахуйте, що не слід включати новорічну гірлянду до тих пір, поки її не розтягнули.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь