Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як вибрати змішувач для дому

Як грамотно підібрати змішувач для кухні, ванної або душової. На що звернути увагу, які бувають змішувачі. Особливості та будова в нашій статті.

Існує безліч видів змішувачів. Перше, на що потрібно звернути увагу при виборі — призначення такого обладнання. Наприклад, якщо мова йде про моделі для мийки, краще взяти варіант з того ж матеріалу, з якого зроблена мийка. Зазвичай ці моделі оснащені довгим виливом зігнутої форми. Існують варіанти з додатковими аксесуарами — з висувним робочим елементом, перемикачем для посудомийної машини, і т. д.

До речі, ви можете купить смесители відмінної якості для свого дому вже зараз за найкращими цінами на ринку.

Змішувачі для умивальників призначені для установки в раковину або на стіну (рідше). У сучасних моделях присутній важіль, натиснення якого призведе до закривання або відкривання зливного отвору. Зручно, якщо виливши можна витягати — в такому випадку вдасться швидко і без зусиль помити раковину.

Різновиди для ванни і душа монтуються прямо в ванну або на стіну. Відмінною особливістю є наявність перемикача з крана на душ. Можлива наявність фільтра, який затримує великі частки.

Існують моделі, призначені тільки для душа (душових кабін). Вони закріплюються на стіні. Виливши і перемикач відсутні.

В біде монтують конструкції з декількома кріпильними отворами. Головним достоїнством змішувача цього типу є можливість зміни напряму води. Наконечник зазвичай змінний.

Універсальні змішувачі можна використовувати в мийці і ванною. Це хороший варіант для суміщеного санвузла.

Типи змішувачів за конструкцією

За конструктивними особливостями обладнання підрозділяється на 3 групи.

Однозахватні. Найпоширеніший варіант. Для управління температурою води потрібно повертати ручку. Відрізняється зручністю і простотою використання.

Двохзахватні. Оснащується двома ручками, за допомогою яких можна регулювати температуру і натиск. Хороший варіант, якщо гаряча і холодна вода надходять з різним тиском. Двухзахватние модель підійде, якщо в будинку встановлена ​​газова колонка.

Безконтактні. Сучасний різновид. Вирощують ручки не потрібно (тут їх і немає). Замість цього використовується інфрачервоний датчик, автоматично включає подачу рідини при виявленні рук користувача в безпосередній близькості від чутливих елементів. Головні переваги — зручність, економія води, можливість отримати воду строго заданої температури. Однак вартість змішувача відносно висока.

Зверніть увагу на метод установки. Вертикальні моделі встановлюються на раковину, горизонтальні — на стіну.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий