Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як вибрати мультиварку

Мультиварки з’явилися на наших теренах всього близько десятиліття тому. Однак навіть за такий короткий часовий проміжок вони встигли полюбитися нашим співвітчизницям, у яких і проблем-то особливих немає з тим, як вибрати мультиварку: в будь-якому магазині побутової техніки знаходиться багатий модельний ряд таких пристроїв.

Однак, як раз в розмаїтті і криється головна трудність: вибрати відповідний пристрій для багатьох виявляється непросто, через відсутність розуміння того, для чого потрібні — і чи потрібні взагалі — окремі функції подібних агрегатів.

Якщо і ви відчуваєте певні складності, коли вам потрібно вибрати мультикухни Redmond SkyKitchen, скористайтеся кількома порадами розбираються в такій техніці фахівців. Зрозуміло, виходите з розміру власного бюджету — не купуйте занадто дорогий електроприлад, але і на надто дешевий не витрачайте: він може виявитися недовговічним і надмірно енергоємним.

У тому, яку саме вибрати мультикухню, повинен мати значення і розмір її чаші. Наприклад, якщо сім’я у вас нечисленна, немає сенсу витрачатися на 8-літрове пристрій, кращим буде 2-4-літрове.

Коли потрібно вибрати мультиварку, не гріх звертати увагу і на розташування нагрівального елементу у різних моделей таких приладів. Стандартних варіантів його розміщення три — знизу, знизу і з боків, з усіх боків. Останній найкращий, оскільки в такому випадку при приготуванні страва більш рівномірно прогрівається, та й термообробка його проходить швидше і ефективніше.

Плануючи вибрати мультиварку, визначте для себе відповідний тип її перемикача. Він може бути механічним, сенсорним або електронним. Перший більш надійний, але дуже простий.

Прагнучи вибрати мультикухню, найбільш зручну в експлуатації, не залишайте без уваги і матеріал, з якого виготовлена ​​її чаша. Найчастіше у таких пристроїв варильні «каструльки» робляться з покритого тефлоном алюмінію або сталі. Вони вимагають особливо дбайливого поводження з покриттям, адже при його пошкодженні швидко втрачають антипригарні властивості. З цієї позиції краще буде вибрати мультиварку з чашею, створеної з надміцної кераміки: вона витримає вплив і миючими засобами, і столовими приборами. Але не кидайте її — вона при цьому може розколотися.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий