Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як знайти цікавий квест?

Вибір відповідного квесту деяких ставить в тупик. Особливо складно новачкам, які до цього жодного разу ще не грали. Нерідко рішення приймається в останній момент. І вибір робиться на основі відгуків і рейтингу квеструма. Не завжди це правильно. Люди різні, і немає ідеальної кімнати з таким сценарієм, який підходив би для всіх.

Хтось любить вирішувати головоломки і інші логічні задачі. Є категорія людей, які люблять звукові спецефекти і яскраву анімацію. Комусь важливо брати участь в екшені або пригоді з лихо закрученим сюжетом. Тому важливо прочитати сценарій і переглянути основні атрибути і предмети гри.

Критерії вибору квесту

Новачкам бажано об’єднатися з досвідченими гравцями і разом взяти участь в одному проходженні. Необхідно витратити трохи часу, і вибрати один або кілька жанрів, які найбільш вам цікаві.

Універсальними вважаються ескейп-кімнати. Тут необхідно знайти вихід з кімнати, виконавши певні завдання і вирішивши завдання. Новачкам можна порекомендувати квести від quest.gepard.ua/uk.

Якісні квеструми відрізняються наступними ознаками:

  1. цікавим і зрозумілим сценарієм
  2. цікавими завданнями
  3. тематично правильно оформленими кімнатами
  4. хорошим звуковим супроводом
  5. грамотним провідним

Зробити правильний вибір можна не тільки на підставі відгуків на сайті організатора. Корисно переглянути відео в інтернеті з проходженням учасників гри. З їх допомогою можна оцінити складність квеста, оформлення приміщення, наскільки завдання здатні змусити працювати мозок і цікаві вони взагалі.

Як не помилитися при виборі квеструма?

Вибираючи кімнату, завжди потрібно враховувати кількісний і віковий склад учасників. Дуже цікаві квести з героями фантастичних і детективних фільмів дозволять з азартом провести час. Якщо ви вирішили піти з дітьми, то віддайте перевагу дитячим кімнатах з пригодами і казковими героями. У столиці та інших містах подібних кімнат з надлишком.

Якщо ж ви вирішили відвідати квесткомнату з колегами по роботі, виберіть гру з великою кількістю загадок і спецефектами.

Не завжди очікування учасників відповідають реальності. Іноді добре розрекламований quest не виправдав очікувань. У той же час, не дуже розкручена кімната на історичну тему викликала бурю емоцій. Тому завжди при виборі тієї чи іншої гри керуйтеся власними інтересами і бажаннями інших учасників.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.