Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Переваги виробів ручної роботи з шкіри

Аксесуари виготовлені ручною працею майстра — це елітні вироби для поважаючих себе людей. Вони відрізняються надзвичайно високою якістю і підвищеною увагою до кожної деталі.

В епоху глобалізації і масового світового виробництва особливо високо цінуються штучні вироби, виготовлені ручною працею від klamra.com.ua. Серед таких предметів найбільшою популярністю користуються різні вироби з натуральної шкіри. В огляді мова піде про основні плюси і мінуси шкіряних предметів і аксесуарів виготовлених ручною працею.

Коли мова йде про аксесуарах ручної роботи, завжди передбачається, що це оригінальні та ексклюзивні вироби більш високої якості, ніж те що виробляють масовим шляхом. Пояснюється це тим, що ручна праця має на увазі досить строгий і уважний контроль на всіх стадія виробництва та індивідуальний підхід до кожної одиниці, а часто і суворе дотримання бажанням замовника. Саме завдяки такому підходу, з рук майстра виходять вироби мають душу, які будуть служити своєму власникові не один рік, а набагато довше.

Аксесуари ручної роботи — це завжди унікальність і висока якість

Якісний, дорогий ремінь ручної роботи від http://klamra.com.ua/leather_belts/ виготовляється з цільної шкіри тварини, рослинного дублення товщиною від 3 до 4 мм. Полотно для ременя вирізують з чепрачного частини шкури, тобто спини тварини, яка найменше схильна до розтягування, тому полотно ременя з чепрака практично не втрачає своєї первісної форми.

Забарвлення вироби виконується вручну, способом наскрізного проникнення, що і гарантує високоякісне і довговічне покриття матеріалу. Фурнітура на такому ремені виконана з литої латуні, яка дуже надійна, довговічна і красива.

Вироби від руки майстра характеризуються:

  1. довговічністю;
  2. надійністю;
  3. унікальністю;

Використовується такий ремінь роками. Його полотно не розтягується, не змінює форму, може лише з часом придбати вінтажний лиск, який властивий виробам з натуральної шкіри рослинного дублення. Вартість такого ременя виготовленого в ручну майстром з натуральної шкіри рослинного дублення з латунної фурнітурою в середньому 800 — 1500 тисячі гривень, при тому, що служити він буде не менше 3-4 років.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.