Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як вибрати бензокосу?

Побутові і професійні бензинові тріммери з кожним роком стають все більш популярними завдяки своїй високій продуктивності і мобільності. На відміну від своїх електричних аналогів вони не прив’язані до джерела живлення і здатні обробляти великі за площею території.

Якщо Ви вирішили придбати тріммер, то, швидше за все, зіткнулися з проблемою вибору. На ринку садової техніки представлений широкий асортимент цих пристроїв, зорієнтуватися в якому непрофесіоналові складно. У цій статті ми розповімо, як правильно вибрати бензокосу.

До речі, ви можете купить катушку для триммера швидко та вигідно на сайті kosikosa.com вже зараз!

Як радять досвідчені садівники, вибирати бензокосу необхідно з урахуванням обсягу майбутньої роботи, типу рослин на газоні і особливостей обслуговування цих інструментів. На це впливають такі параметри:

1. Тип ріжучого механізму.

Перед тим як вибрати бензокосу, визначитеся, для яких цілей Ви будете її використовувати. Для стрижки м’якої трави на газоні підійде інструмент, обладнаний тільки волосінню.

Однак часто садівникам доводиться мати справу з сухою або жорсткої травою. У такому випадку зверніть увагу на апарати, де волосінь можна замінити на ріжучий ніж.

У деяких моделях передбачена можливість установки змінного диска. Він допоможе впоратися з гілками і дрібної порослю в саду.

Слід пам’ятати, що всі ріжучі механізми — витратний матеріал. За сезон їх доводиться часто міняти. При виборі бензокоси перевірте, чи легко проводити установку ножа і волосіні.

2. Потужність інструменту.

Від цього параметра залежить час і інтенсивність роботи. Перед тим як вибрати бензокосу для дачі, оціните майбутній обсяг роботи. Не варто купувати потужний агрегат з містким баком для косіння невеликого газону. Слід також зазначити, що чим потужніший мотор, тим більше вага пристрою. Оптимальна потужність триммера — 600-900 Вт.

3. Тип двигуна.

Всі бензинові моделі можна розділити на два види: двотактні і чотиритактні. Перші зустрічаються найбільш часто. Для заправки необхідно приготувати спеціальну суміш з бензину і моторного масла.

У чотиритактний двигун пальне заливається безпосередньо в бак. Масло знаходиться в спеціальній ємності — картері. Такі моделі більш надійні і виробляють менше шуму. Але в той же час вони дорожче і важче. Який тип бензокоси буде легше в експлуатації, простіше в обслуговуванні і краще впорається з роботою дільниці на Вашій ділянці — підкажуть досвідчені фахівціінтернет-магазину.

4. Форма штанги.

  1. • Вигнута. Крутний момент від двигуна ріжучого механізму в такому триммерами передається за допомогою сталевого троса, розташованого усередині штанги. Такі інструменти мають меншу потужність, але вони легше за вагою.
  2. • Пряма. Якщо важлива продуктивність, то краще вибрати пряму форму штанги. Вона може бути цілісною і розбірний. Якщо Ви плануєте часто перевозити апарат — зупиніться на другому варіанті.

5. Форма рукоятки.

При виборі бензокоси варто звернути увагу і на форму рукоятки. Вони бувають T-, D- і J-подібної форми. Останні застосовуються для косіння високої трави. Вони найбільш безпечні — оператор тримає апарат на великій відстані. Апарати з D-подібною ручкою мають більшу маневреність. Для обробки відкритих ділянок застосовується інструмент з Т-подібною формою рукоятки.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.