Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як правильно вибрати меблі для ванної і чому це важливо?

Згадайте, скільки часу ви проводите у ванній. Від того, якою буде ситуація в цій кімнаті, залежить ваш комфорт і настрій на початку робочого дня.

Мебель для ванной дуже різноманітна, і щоб купити відповідну, потрібно розуміти, якою вона буває. У набір зазвичай входять такі предмети:

 1. тумба і раковина для ванної;
 2. Дзеркало;
 3. підвісну шафу;
 4. різноманітні додаткові шафи і тумбочки в ванну кімнату.

Що найважливіше для всієї цієї меблів? Насправді, відповідь просто і складається з трьох основних пунктів. Меблі повинні бути:

 1. стійкими до постійної високої вологості;
 2. естетичними;
 3. зручними;
 4. довговічними (втім, це вимога загальне для всіх кімнат).

Також дуже важливо, щоб фактура поверхні приховувала патьоки рідини і дозволяла легко її мити.

Продукція відомих марок, представлених на українському ринку, відповідає цим вимогам. Товари від Keramag, Citterio, iCon, Silk показали відмінне співвідношення ціни і якості.

Є й кілька українських виробників, чия продукція варта уваги.

Треба сказати, що багато моделей Українського виробництва розраховані саме на малогабаритні квартири.

Набір в ванну. Визначаємо якість меблів

Розглядаючи десятки варіантів, потрібно вибрати найякісніший. Як це зробити? Є кілька ознак, за якими можна визначити якісні меблі.

Обов’язково огляньте фарбу. На ній не повинно бути патьоків. Рівна фарбування — ознака хорошої роботи.

Фурнітура повинна бути металевою. Плюсом буде і хромування. Воно збереже привабливий вигляд петель, ручок, ніжок, на які спирається шафа для ванної кімнати або інші меблі.

Придивіться до раковини! Не повинно бути вм’ятин або відколів. Можна акуратно простукувати металевим предметом. Приємний тихий дзвін підкаже вам, що з виробом все в порядку.

Матеріали для виготовлення

Основні матеріали, які використовуються для виробництва таких меблів:

 1. ДСП;
 2. Скло;
 3. МДФ панелі;
 4. метал;
 5. кераміка та ін.

Розберемо кожен з варіантів більш докладно. Почнемо з класики.

Дерев’яні меблі можна назвати традиційною. Вона завжди користувалася попитом і залишилася популярною. Але не будь-яка деревина добре переносить вологість. Грає роль, звичайно, і фактор ціни. Найчастіше меблі з натуральних порід дерева використовують в просторих, добре провітрюваних кімнатах.

ДСП і МДФ — менш вибагливі і більш демократичні матеріали. Сфера їх застосування ширше. На такі меблі наносять спеціальне захисне покриття.

Пластикові меблі — інший поширений варіант. Якщо для вас важливо співвідношення ціни і якості, кращого варіанту годі й шукати. Стійкість до зношування і вологості, простота в догляді продовжують «життя» таких меблів.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.