Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як відрізнити акрилову ванну від пластикової?

Сьогодні практично ніхто не розглядає можливість придбання чавунної ванни. Дійсно, це рішення застаріло вже давно з технічної точки зору. А якщо ще врахувати факт, суттю якого є в принципі відмова від ванни, як від засобу гігієни тіла, то чавунні ванни абсолютно втрачають інтерес з боку передбачуваних покупців.

Найбільш привабливими рішеннями сьогодні вважаються ванни з:

  1. акрилу;
  2. сталі.

Сайти про опалення та водопостачання в своєму розпорядженні володіють корисною інформацією, що стосується вибору ванни для квартири. Нижче будуть описані найбільш яскраві риси, які не дозволять Вас обдурити, тому що http://shopartelplast.com.ua/kachestvo-produkcii — це найважливіший параметр при виборі.

Переваги акрилових ванн

Насправді акрил — це дуже міцний матеріал, який ефективно зберігає тепло. Безумовно, з чавуном йому по цій характеристиці не змагатися. Але зате, монтаж акрилової ванни виконується значно швидше і простіше.

Крім теплозберігаючих характеристик, акрил має наступні переваги:

  1. механічна міцність;
  2. легкість (підняти може навіть одна людина);
  3. можливість створення будь-яких геометричних форм.

Крім того, акрил — це полімер. Отже, він може бути пофарбований практично в будь-який колір. Проте, не дивлячись на всі переваги, є у акрилу один важливий недолік — його часто підробляють.
А обиватель, який не має знаннями за вибором, цілком може бути обдурять недобросовісним продавцем. Замість акрилових ванн нерідко продають ПВХ-аналоги. Вони за ціною значно доступнішою, а й їх експлуатаційні характеристики набагато нижче.

Чому від ПВХ-ванни слід відразу відмовитися?

По-перше, термін експлуатації такої ванни складає всього 3-5 років. По-друге, ПВХ-ванна дуже м’яка і пластична. Коли доросла людина стає в повний зріст, вона може відчутно прогинатися.

Відрізнити ПВХ-ванну досить просто. Попросіть надати сертифікат відповідності, а також зверніть увагу на зріз матеріалу (в торець). Якщо Ви бачите декілька шарів (більше двох), перед вами ПВХ-ванна.

Щоб Вам не говорив продавець, він явно намагається Вас обдурити. У акрилових ваннах виконується не більше двох шарів полімеру. Крім усього вищезазначеного слід пам’ятати просте правило — акрилова ванна не може бути дешевою. Низька вартість (різного роду акції) також повинна стати «дзвінком» щодо перевірки відповідності технічним специфікаціям матеріалу.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.