Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як вибрати таксі

Незважаючи на те, що багато заможних людей вже давно мають власні авто і навіть більш того, власних водіїв, все ж є ті, кому про особистому автотранспорті залишається тільки мріяти. Грошей на особистий автомобіль у них просто немає, тому доводиться задовольнятися громадським транспортом.

І якщо на перший погляд цей варіант здається цілком нормальним, то поїздивши на ньому пару раз починаєш скаржитися на відсутність комфорту і витрату дорогоцінного часу даремно. Але вихід є — недороге таксі завжди прийде вам на допомогу. Тим більше, що це неймовірно зручно, комфортно і цілком доступно для звичайних жителів. Залишається тільки розібратися, як же вибрати правильне і надійне taxi в Одессе — StarTaxi?

Так само як компанії за викликом таксі досить різноманітні і сильно відрізняються між собою, так і асортиментний ряд їхніх автомобілів дуже великий. У таких компаніях можна знайти найрізноманітніші за зовнішнім виглядом автомобілі. І добре якщо вам пощастить і до вас приїде вичищений презентабельний автомобіль. Але ж дуже часто приїжджають і «старі розвалюхи» і нічого з цим не поробиш.

Ось цим то і користується більшість таксомоторних служб. Вони прекрасно розуміють, що клієнти набагато охочіше сядуть в красивий джип або дорогу іномарку, ніж в старий старий автомобіль. Але, найчастіше клієнт не вказує бажану машину, і не знає яка машина за ним приїде, а значить можна підсунути йому не зовсім презентабельне таксі.

Відмінною приманкою для клієнтів служать також тюнінг та фарбування автомобіля. Служби таксі і таксисти йдуть на всілякі хитрощі і заманюють клієнтів барвистими «фішками», аксесуарами, красивим тюнінгом і ароматичними підвісками. Сідаючи в таке таксі, пасажири просто починає розпирати від гордості і радості, що саме він той щасливчик, якому пощастило їхати в такому приголомшливому авто.

Варто відзначити, що далеко не останню роль відіграє і назва служби таксі, або її унікальний рекламний девіз (якщо такий звичайно є). Яскраве назва легше запам’ятовується, а значить воно може залучити набагато більше клієнтів і змусити звертатися саме в цю таксомоторів. Безліч таксомоторних компаній навіть переробляють відомі пісні під свої гасла і пускають їх як реклами на радіо або телебаченні. Як правило, такі веселенькі пісні запам’ятовуються дуже легко і так їм вдається привернути до себе увагу на довгі роки.

Однак, вибираючи таксі, не обмежуйтеся лише зовнішнім виглядом автомобіля — тверезо аналізуйте всі деталі і нюанси.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.