Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як правильно вибрати офіс під оренду

Офісне приміщення важливе для керівника компанії не менше, ніж респектабельна візитка. Місце, куди прийдуть клієнти або бізнес-партнери, має говорити саме за себе. А найманим працівникам в ньому працюватися комфортно. Тому при виборі приміщення під оренду, слід звернути увагу на кілька нюансів.

Тип офісу

Залежно від призначення, приміщення можна розділити на два типи:

  1. офіс закритого типу — лише для працівників, наполовину складське приміщення для вивезення товарів;
  2. відкритий офіс — для проведення ділових зустрічей, нарад та інше.

Виходячи з мети, яку переслідує орендоване приміщення, слід звернути увагу на деякі моменти.

Розташування

Для першого типу розташування менш важливо. А ось для відкритого офісу локація має значення. Якщо клієнти будуть приходити безпосередньо в приміщення і спілкуватися з персоналом, то географія розміщення є свого роду візитною карткою. Нікому не хочеться їхати на кінцеву станцію для 15-хвилинного справи. Тому будівлю краще шукати в центральній частині міста. Орендувати офіс можна на сайті https://a-office.com.ua/filter/arenda-ofisov/b-class/ за найвигіднішими цінами вже зараз.

Наявність кафе

Великим плюсом буде розвинена інфраструктура поблизу. Громадське харчування поруч з будівлею — це рішення відразу декількох питань:

  1. працівники і сам підприємець забезпечені місцем для обіду;
  2. затишне місце для ділових зустрічей, особливо якщо орендована площа поки не передбачає прийому бізнес-партнерів.

Парковка

Місце для паркування позбавить від зайвих проблем вас, співробітників, а також клієнтів і партнерів. Погодьтеся, не найкраще перше враження — 15-ти хвилинного пошуки місця, щоб припаркуватися.

Час роботи

Щоб не залежати від заставлених рамок робочого часу, краще підбирати будинок з доступом до орендованої площі протягом усього дня, в тому числі і у вихідні. Якщо робота дійсно може обмежитися буднями з 08:00 до 20:00, тоді можна заощадити час і кошти на пошуки будівлі з цілодобовим доступом.

Конкуренція

Починаючому бізнесу краще перебувати на відстані від потенційних конкурентів. Ви можете програти в чомусь одному, і клієнт відправиться за більш відповідним пропозицією «до сусіда». Тому ринок конкуренції варто врахувати, особливо на початкових етапах, коли постійна клієнтура тільки наростає.

І, головне — завжди раціонально оцінюйте свої можливості, і розраховуйте окупність офісу.

Можна підібрати необхідну площу з усіма вищевказаними параметрами. Відкрита парковка, центр міста з найближчим розташуванням всіх важливих об’єктів, а також респектабельність будівлі послужать візитною карткою вашої компанії.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.