Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як вибрати весільного фотографа

Напевно, не існує такої закоханої пари, яка не хотіла б відобразити день свого весілля не тільки в пам'яті, але і на фотографіях. Спогади з роками можуть змінюватися, спотворюватися часом. А ось об'єктив фотоапарата здатний відобразити всі дуже точно, відображаючи будь-яку деталь, зберігаючи зображення на довгі роки. Благо, що в наш час існує відмінна апаратура і зробити знімок не так складно, як це було кілька десятиліть тому. Однак і тут є деякі особливості, що вимагають пильної уваги. Дуже важливо вибрати хорошого фотографа для весільного торжества. Як це зробити? Мова про це піде нижче.

Краще якщо ваше свято буде знімати професійний фотограф, а не любитель. Причому перший обов'язково повинен спеціалізуватися саме на весільних знімках. Адже тут важливо володіти не тільки портретною і репортажною зйомкою, але і враховувати послідовність подій урочистого дня, виділяючи найважливіші і найяскравіші з них.

Не варто віддавати зйомку вашої церемонії в руки першого-ліпшого фотографа. Буде краще, якщо ви попередньо зустрінетеся, обговоріть деталі і ознайомитеся з його портфоліо. Пам'ятайте, що знімки на екрані комп'ютера можуть виглядати дещо інакше, ніж надрукований варіант.

Весільний фотограф в ідеалі - це ще і відмінний психолог, здатний домовитися з усіма заради прекрасного кадру. Тому комунікативна жилка неодмінно має бути присутня. Зверніть увагу також на зовнішній вигляд людини. Це, як з вибором перукаря: якщо за власною зачіскою не стежить, то не варто довіряти йому свою.

На що ще варто звернути увагу, перед тим як вибрати весільного фотографа
Хороший фотограф зазвичай не сидить склавши руки. Тому шукати професіонала найкраще за кілька місяців до передбачуваної дати, особливо якщо весілля призначене на літо - найпопулярніший час року. Буде краще, якщо ваші відносини з фотографом скріплять узи договору. Це дозволить вам зберегти впевненість в тому, що всі яскраві моменти вашого свята будуть відображені недремним об'єктивом.

Як правило, хороші фотографи мають сторінку в соціальних мережах або власний сайт. Не полінуйтеся ознайомитися з біографією професіонала, дізнатися чи брав участь він в різних конкурсах. Знайдіть відгуки про його роботу в інтернеті або в своєму оточенні. Уважно прочитайте розділ про використовуване обладнання. Тут повинні бути вказані професійна фотокамера, наявність її заміни, різні об'єктиви і обов'язково фотоспалах.

Вибираючи весільного фотографа, пам'ятайте, що в його руки ви віддаєте найцінніше - свої спогади про початок вашого сімейного життя. Тому підійти до цього завдання стоїть дуже відповідально.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь