Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Косметологія. Вибір фахівця і процедур

Модні тенденції сучасного суспільства диктують стандарти краси. У гонитві за захопленими поглядами жінки готові на багато випробувань. І вже, звичайно, без хорошого косметолога не обійтися. Але перед цим варто гарненько проаналізувати до якого саме фахівця варто йти за продовженням молодості і краси.

Вибираємо косметолога здесь:

Знайомство з косметологом буде починатися з визначення ваших проблем і способів боротьби з ними. Спеціаліст обов'язково збере анамнез: спадковість, хронічні захворювання, харчування, алергічні реакції і недавно перенесені захворювання / операції / процедури.

Зверніть увагу на обстановку в кабінеті. Звичайно, стерильність інструменту перевірити не зможете, однак, частоту робочого місця оцінити можливо. Устаткування і косметика, на якій працює косметолог, повинні бути професійними. Дізнатися докладніше можна у самого фахівця або прочитати в інтернеті. І необхідно розуміти, що процедура з гарною косметикою і у хорошого фахівця дешевої бути не може.

Хороший спеціаліст - це: охайний зовнішній вигляд, зібране волосся (бажано під шапочкою), уніформа, акуратний непомітний манікюр, легкий макіяж, здорова і доглянута шкіра обличчя.

Перш ніж вибрати фахівця пошукайте про нього відгуки. Можна попросити документи, що підтверджують право на здійснення діяльності, а також дипломи та сертифікати про додаткові семінарах і курсах. Не забувайте, що у справжнього косметолога зобов'язаний бути диплом про вищу медичну освіту.

Перелік послуг, що надаються косметологом великий: чистки (механічна та ультразвукова), лікування акне і купероза, масажі, ін'єкції, пілінг і багато іншого. Ін'єкції, або так звані, уколи краси, стали досить популярні і серед дівчат до 25 років. Але кому, і в якому віці необхідна дана процедура і чи є їй заміна?

Будь-які види ін'єкцій досить ефективні, але мають досить широкий список протипоказань. Будь-яка процедура має свої медичні або естетичні свідчення, і, найчастіше, вік тут не грає ролі. Ін'єкції - це перш за все, досить болюча і неприємна процедура. І є безліч замін уколів краси, такі як фотоомолоджування, дарсонвалізація, різного виду Форез з використанням ультразвуку або мікрострумів, електропорація, апаратна косметологія, пілінги і багато іншого.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь