Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як вибрати магнітний пускач?

Магнітний пускач являє собою низьковольтний комутаційний апарат, призначений для дистанційного відключення і включення електричного навантаження в мережу напругою до 1000 Вольт. Даний апарат може використовуватися як в промисловості, так і в побуті, тому важливо знати про нюанси вибору його характеристик. У цій статті ми розповімо, як вибрати магнітний пускач по потужності, струму і іншим параметрам.

Функціональні можливості

Нижче наведені типові функції, що їх магнітними пускателями, далеко не вичерпні сфери їх застосування:

Управління асинхронними електродвигунами в приводах механізмів промислового призначення.

  1. Включення зовнішнього (вуличного) міського освітлення, зовнішньої і внутрішньоцеховий підсвічування промислових об’єктів.
  2. Комутація електронагрівальних приладів (ТЕНів або інфрачервоних обігрівачів) систем електричного опалення.
  3. Використання в якості пускових органів в ланцюгах промислової автоматики.

До речі, вас може зацікавити интернет магазин электрооборудования Eltrade, в якому можна придбати якісні товари за найвигіднішими цінами.

Вибір магнітних пускачів проводиться при проектуванні схем управління і автоматики, або в процесі їх ремонту, коли для заміни застарілого або відсутнього апарату необхідно вибрати його аналог.

Критерії вибору

При виборі необхідного електричного апарату розглядаються його технічні характеристики і конструктивні особливості. Зупинимося на головних з них.

Види пускачів

Номінальна напруга комутованої ланцюга. Найбільш часто магнітні пускачі застосовуються для запуску асинхронних двигунів з короткозамкненим ротором на промислове напругу 220/380 Вольт. Саме на такий вибір розрахована більшість моделей, що випускаються комутаційних апаратів. При використанні апаратів для електродвигунів на 380/660 Вольт, що зустрічаються значно рідше, необхідно вибрати магнитный пускатель однофазный відповідної напруги.

Номінальний струм контактів. Зіставлення струму підключається навантаження з номінальним струмом комутаційного апарату — одне з перших дій при виборі останнього. Магнітні пускачі, що випускаються в нас за радянськими ГОСТами, наприклад ПМЛ, умовно класифікуються за величинами, відповідним номінальному струму апарату. Нижче представлена ​​таблиця співвідношень величин і номінальних струмів. По ній можна правильно вибрати магнітний пускач по току, або за потужністю, зробивши перерахунок за формулою.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий