Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як вибрати колір міжкімнатних дверей

Відомий вислів театрального класика «театр починається з вішалки» застосуємо і до дверей. Будь-який будинок або квартира починаються з дверей. Їх колір може відігравати важливу роль, визначальну, перш за все, настрій входять людей або самопочуття проживають там мешканців.

У цій статті викладаються основні правила підбору різних кольорів і їх відтінків для міжкімнатних дверей. У представлених матеріалах також наводяться практичні рекомендації щодо вибору необхідного кольору міжкімнатних дверей в залежності від виду кімнат квартири, їх інтер’єру, відтінків підлоги, стін, освітлення та інших факторів. А красиві двері для вашого дому вам допоможе вибрати компания Портес швидко та просто!

Почнемо з того, що спробуємо розібратися яким основним вимогам повинен відповідати колір міжкімнатних дверей.

Вимоги, що пред’являються до відтінку міжкімнатних дверей

Плануючи ремонт квартири, кожна людина прагне до дотримання певних вимог, що пред’являються до його оселі. Це забезпечення затишку, зручності та краси місця свого проживання. Міжкімнатні двері і їх колір також повинні відповідати певним вимогам. До них відносяться:

  1. виконання вимог по екології матеріалу дверей, що виключають шкідливий вплив на життя і здоров’я всіх мешканців квартири. Колір дверей не повинен викликати у які проживають алергії, неприємних відчуттів та ін .;
  2. зручність користування, що виключає нанесення ран і травм при їх відкриванні або закриття. Забарвлення дверей не повинна бруднитися і липнути до рук, одягу. Колір міжкімнатних дверей не повинен відволікати увагу людини людини, що виключить можливість отримання ним травми або рани. Відсутність гладких поверхонь не повинно створювати передумов для нанесення подряпин при щоденному користуванні дверима;
  3. міцність, надійність і довговічність міжкімнатних дверей, що виключають додаткові витрати на їх ремонт. Дані вимоги повністю відносяться і до їх кольором. Отримання необхідних відтінків не повинно погіршувати споживчі властивості дверей.

Крім того, колір і його тону повинні задовольняти естетичним вимогам мешканців, створюючи затишок проживання, красу приміщень і при цьому не звужувати особистий простір людини, що перебуває в кімнаті, вітальні, кухні. Підібрані тони міжкімнатних дверей повинні передавати необхідну гармонію з використовуваної в кімнаті меблями, а також створювати атмосферу приємну для людей, які перебувають в цьому приміщенні. Тому при виборі кольору дверей слід керуватися певними правилами.

Основні правила підбору забарвлення міжкімнатних дверей

Обрання забарвлення дверей грунтується на наближеності, контрастності або поєднанні приємне для сприйняття кольорів предметів, що знаходяться постійно поруч. Для правильної добірки забарвлення дверей і предметів приміщень слід використовувати наступні п’ять простих правил:

  1. комбінування відтінку двері з інтер’єром (стилем) приміщення;
  2. суміщення колориту статі з тоном дверної конструкції;
  3. збіг колориту конструкції двері і оточуючих стін;
  4. поєднання забарвлення двері з кольором меблів;
  5. відповідність тонів дверної панелі забарвленням віконних рам.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий